Vilniaus teniso akademijos taurėje - 2 prizinės vietos

2018-05-22

Atgal

Savaitgalį Vilniuje mažieji tenisininkai dalyvavo Vilniaus teniso akademijos taurės varžybose. Jose jėgas išmėgino 4 šiauliečiai: Roneta Kačinskaitė, Estera Sinušaitė, Luknė Vaitkevičiūtė ir Arnas Viktoravičius.

9 metų mergaičių grupėje žaidusios šiaulietės užėmė prizines vietas. Luknė Vaitkevičiūtė tapo grupės nugaltoja finaliame susitikime 2:4, 4:2, 10:6 įveikusi klaipėdietę Mėtą Grimalytę. Estera Sinušaitė mažajame finale sėkmingai sužaidė su Andželiką Mariją Račiūnaitę. Laimėjusi 4:2, 4:1 rezultatu Estera Sinušaitė užėmė 3-ią vietą. Roneta Kačinskaitė bendroje grupės įskaitoje užėmė 9-ą vietą, tolimesniuose ratuose 4:0, 4:0 įveikusi Danielą Demeškaitę.

9 metų beriukų grupėje žaidusiam Arnui Viktoravičiui nedaug pritrūko iki prizinės vietos. Mažajame grupės finale sportininkas 4:1, 4:0 nusileido varžovui Gabrieliui Ivanovui iš Vilniaus.