Lietuvos teniso čempione tapo Iveta Daujotaitė

2018-06-26

Atgal

Lietuvos teniso čempione tapo Iveta Daujotaitė  Savaitgalį Kaune Lietuvos Respublikos suaugusių teniso čempionatas buvo sėkmingas Ivetai Daujotaitei. Sportininkė iškovojo čempionės titulą.

Finaliniame moterų grupės vienetų susitikime Iveta Daujotaitė žaidė su vilniete Deniza Marcinkevičiūte. Šiaulietė 6:4, 6:2 įveikė varžovę ir tapo čempione. Moterų dvejetų varžybose Ivetos Daujotaitės porininkė buvo Deniza Marcinkevičiūtė. Susumavus rato sistema žaistus mačus, šiaulietės dvejetui atiteko 2-a vieta.

Vyrų dvejetų grupėje šiaulietis Augustas Onaitis ir Simas Malakauskas atsisakė žaisti dėl 3-ios vietos, todėl ji be kovos atiteko kito šiauliečio Domanto Šakinio ir Tomo Vaišės dvejetui.

Lietuvos Respublikos suaugusių čempionate dar dalyvavo Edvinas Grigaitis, Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Jų rezultatus galima rasti Lietuvos teniso sąjungos internetiniame puslapyje.