Klaudija Bubelytė veržiasi į pajėgiausių Europos šešiolikmečių būrį

2018-07-05

Atgal

Klaudija Bubelytė veržiasi į pajėgiausių Europos šešiolikmečių būrį

 Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Klaudija Bubelytė sėkmingai kyla geriausių Europos šešiolikmečių tenisininkų reitinguose. Penkiolikmetė mergina šiuo metu užimą 41-ą vietą (prieš savaitę užėmė 46 vietą) Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) klasifikacijoje, o pagal šiais metais turnyruose iškovotų reitingo taškų skaičių ji nusileidžia tik vienai tenisininkei – kroatei Antoniai Ružič. Šis pasiekimas K. Bubelytę daro rimta pretendente žaisti baigiamajame sezono šešiolikmečių „Masters“ turnyre, kuriame kasmet varžosi aštuonios tenisininkės, iškovojusios daugiausiai taškų sezono metu.

Tenisininkę treniruojantis Šarūnas Kulnys sako, kad išbandyti jėgas tokiame turnyre – kiekvieno jaunojo sportininko tikslas ir svajonė. „Vien jau patekti į tokio lygio varžybas yra labai rimtas pasiekimas. Todėl manau, kad geri sezono pradžios rezultatai ir atsiradusi galimybė išmėginti jėgas su pačiais stipriausiais bendraamžiais paskatins Klaudiją treniruotėse darbuotis dar nuoširdžiau. Nors, kaip treneris, merginai neturiu jokių priekaištų dėl jos požiūrio į darbą, treniruočių etikos: ji labai atkakli, užsispyrusi gerąja šio žodžio prasme“, – apie iš Radviliškio kilusią tenisininkę kalba Š. Kulnys.

K. Bubelytės šuolį Tennis Europe reitinguose lėmė sėkmingas jos žaidimas tarptautiniuose turnyruose. Radviliškietė šiais metais jau žaidė 9 Tennis Europe varžybose ir net keturis kartus į viršų kėlė nugalėtojos taures, o dar 3 kartus žaidė finaluose.

Treneris Š. Kulnys ypač išskiria auklėtinės pasirodymą neseniai Kijeve vykusiame šešiolikmečių pirmos kategorijos turnyre Antei Cup 2018, kuriame K.Bubelytei pavyko pasiekti finalą. „Tai buvo tikrai pajėgus pirmos kategorijos turnyras. Klaudija demonstravo puikų tenisą, deja, jai vos vos pritrūko varžybų finale, kuriame K Bubelytė tik trečio seto tie-breake nusileido varžybų favoritei iš Ukrainos“, – pasakoja Š. Kulnys.

Artimiausi K. Bubelytės planai – pasirodymas Maskvoje vyksiančiame Europos šešiolikmečių čempionate.


Pagal https://www.15min.lt/deuce.