Europos šešiolikmečių turnyre Klaudija Bubelytė liko per žingsnį nuo dvejetų finalo

2018-07-23

Atgal

Europos šešiolikmečių turnyre Klaudija Bubelytė liko per žingsnį nuo dvejetų finalo  17-23 dienomis Maskvoje vyko 2018 European Junior Championships 16& Under teniso turnyras. Jame varžėsi vieni iš pajėgiausių Europos šešiolikmečių tenisininkų. Turnyre dalyvavo du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai - Matas Bružas ir Klaudija Bubelytė.

M. Bružui vienetuose ir dvejetuose sekėsi panašiai - abejuose susitikimuose sportininkas varžovų pranašumą turėjo pripažinti antruose ratuose. Pagal turnyrinį skirstymą šiaulietis vienetuose iš karto pateko į antrąjį ratą, kuriame 6:2, 7:5 nusileido čekui Vitek Horak. Dvejetus M. Bružas žaidė su vilniečiu Matu Vasiliausku, dvejetas turnyrą pradėjo taip pat nuo antro rato. Lietuviai 6:4, 4:6, 10:6 nusileido Guy Den Ouden ir Stijn Pel iš Nyderlandų.

K. Bubelytė vienetuose praleido pirmą ratą, nes iš karto pateko į antrą. Jame 6:1, 6:1 nusileido italei Matilde Paoletti. Dvejetus K. Bubelytė žaidė su vilniete Fausta Zykute. Merginoms labai nedaug pritrūko iki žaidimo dvejetų finale. Lietuvės atsisakė tęsti dalyvavimą turnyre, todėl jų varžovės rusės Polina Kudermotova ir Maria Timofeeva į finalą pateko be kovos.