Klaudija Bubelytė tapo 1-os kategorijos turnyro nugalėtoja (Atnaujinta)

2018-08-17

Atgal

11-19 dienomis Vokietijoje U14 ir U16 amžiaus grupių tenisininkai varžosi 1 kategorijos Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutsche Tennismeisterschafter U16 teniso turnyre. Turnyre dalyvaujanti Klaudija Bubelytė žaidžia U16 amžiaus grupėje. Tenisininkei turnyras sėkmingas - ji laimėjo vienetų finalą, be to, žais ir dvejetų finale. Paskutinį kartą 1 kategorijos turnyrą lietuvių tenisininkas laimėjo prieš 14 metų. Tada Ričardas Berankis triumfavo tame pačiame turnyre.

Pagal turnyrinį skirstymą merginų vienetuose K. Bubelytė yra antroji turnyro raketė. K. Bubelytė iš karto pateko į antrą turnyro ratą, jame 6:2, 6:3 įveikė mongolę Maralmaa Battsooj. Ketvirtfinalyje K. Bubelytė žaidė su vokiete Tea Lukic, ją įveikė 6:2, 7:6 (3). Pusfinalyje 6:1, 6:3 įveikusi kroatę Klara Vukicevic K. Bubelytė pateko į vienetų finalą. Jame rezultatu 6:3, 6:3 įveikė penktąją merginų vienetų raketę kroatę Lucija Ciric Bagaric ir tapo vienetų nugalėtoja.

Šiaulių teniso mokyklos sportininkė taip pat žaidžia merginų dvejetuose. Pagal turnyrinį skirstymą tenisininkė yra pirmoji dvejetų raketė. Jos porininkė yra Makedonijos tenisininkė Jana Stojanova. Merginos iš karto pateko į ketvirtfinalį, jame 6:4, 6:0 įveikė lenkę Giulia Barberini ir Giulia Sophy Stefan. Lietuvės dvejetas pusfinalyje susitiko su lenkėmis Olga Golas ir Zuzanna Szczepanska, kurias įveikė 6:7 (4), 6:4, 10:5 ir prasibrovė į dvejetų finalą. Jame susitiks su rusėmis Anastasiia Gureva ir Alevtina Ibragimova. Finalas vyks 17 dieną.

ATNAUJINTA:
K. Bubelytė 6:3, 6:1 laimėjo dvejetų finalą. Dviguba pergalė turnyre ją dar labiau priartina prie baigiamojo sezono šešiolikmečių Masters turnyro, kuriame varžosi daugiausiai taškų sezono metu iškovojusios tenisininkės.