Klaudija Bubelytė išvyko į Masters turnyrą

2018-10-05

Atgal

Klaudija Bubelytė išvyko į Masters turnyrą

Šiaulių teniso akademijos sportininkė Klaudija Bubelytė išvyko į Italija, kur dalyvaus Europos teniso asociacijos Masters teniso turnyre. Baigiamajame sezono turnyre varžosi tenisininkės, iškovojusios daugiausiai taškų sezono metu. Patekimą į vieną svarbiausių šešiolikmečių turnyrų K. Bubelytė užsitvirtino triumfavusi šešiolikmečių 1 kategorijos turnyrą Jugend Cup Renningen/Rutesheim InternatDeutche Tennismeisterschafter U16 turnyre.

Po dvigubos pergalės 1 kategorijos turnyre kalbinta sportininkė savo tikslų Masters turnyre nekeičia ir dabar - toliau išlieka noras sužaisti gerus mačus. „Visada norisi pasiekti kuo tolimesnius etapus, kuo geriau pasirodyti. Masters turnyre dalyvausiu su tikslu sužaisti gerus mačus ir turėti gerą rezultatą. Norisi sužaisti taip, kad būtų ką prisiminti“,- pasakoja K. Bubelytė. Kokio nors neįprasto pasiruošimo šiam sezonui sportininkė neturėjo, su treneriu Šarūnu Kulniu ji dirbo įprastai. Anot jų, geriausias rezultatas ateina tada, kai dirbama nepervertinant savo galimybių. „Sezono pradžioje minčių apie patekimą į Masters turnyrą nebuvo, jos atsirado sezonui įsibėgėjus. Dirbome įprastai, siekėme išlaikyti gerą sportinę formą, o ne būtinai patekti į kurį nors turnyrą ar pasiekti konkrečią vietą. Nors vėliau, Klaudijai besirenkant taškus, pamažu pradėjome ruoštis baigiamajam turnyrui, uždaviniai išliko realūs“,- tikslina Š. Kulnys.

K. Bubelytė Masters turnyre pradeda žaisti šį penktadienį (spalio 5 dieną). Jos pirmojo rato varžovė yra rusė Marta Belokrylova. Rezultatus galima sekti Europos teniso asociacijos internetiniame puslapyje.

Masters turnyre per visą šalies teniso istoriją žaidė 6 sportininkai. Visi jie treniravosi Šiaulių teniso mokykloje:
2004 m. Ričardas Berankis (treneris Remigijus Balžekas); 
2007 m. Iveta Dapkutė (treneris Šarūnas Kulnys); 
2008 m. Dovydas Šakinis (treneris Šarūnas Kulnys);
2009 m. Lukas Mugevičius (treneris Rimvydas Mugevičius); 
2012 m. Mantas Bugailiškis (treneris Šarūnas Kulnys); 

2017 m. Matas Vasiliauskas (treneris Šarūnas Kulnys).