Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai

2018-10-15

Atgal

Spalio 13-14 dienomis Šiaulių teniso akademijos kortuose vyko Raudonojo (7 m. ir jun.) ir Oranžinio (9 m ir jaun.) korto varžybos. Oranžinio korto varžybose iš viso dalyvavo 24 sportininkai. Iš jų 6 šiauliečiai: Luknė Vaitkevičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarskaitė, Roneta Kačinskaitė, Arnas Viktoravičius, Rapolas Pretkelis ir Aleksandras Saudargas. Raudonojo korto varžybose dalyvavo 12 sportininkų, iš jų 2 šiaulietės: Meda Kurmanskytė ir Marija B.

Raudonajame korte mergaičių grupėje Marija B. mažajame grupės finale su Agota B. žaidė dėl 3-ios ir 4 vietos. Rezultatu 10:2, 10:1 laimėjo varžovė ir Marija B. užėmė 4-ą vietą. M. Kurmanskytė grupėje užėmė 5-ą vietą.

Oranžinio korto berniukų grupėje A. Viktoravičius mažajame finalė dėl 3-ios ir 4-os vietų susitiko su Dominyku G. A. Viktoravičius turėjo pripažinti varžovo pranašumą rezultatu 4:2, 5:4 (10) ir užėmė 4-ą vietą. R. Pretkelis užėmė 10-ą vietą.  A. Saudargas galutinėje turnyro įskaitoje dalinasi 13-16-ą vietas.
Mergaičių grupėje šiaulietės tenisininkės užėmė visas prizines vietas. Grupės finale susitiko L. Vaitkevičiūtė ir M. Karčemarskaitė. Rezultatu 5:4 (5), 4:1 laimėjo L. Vaitkevičiūtė, M. Karčemarskaitei atiteko 2-a vieta. Mažajame grupės finale žaidė R. Kačinskaitė ir U. Vasiliauskaitė. Susitikimą 2:4, 4:1, 10:8 laimėjo ir 3-ią vietą užėmė U. Vasiliauskaitė.

Susitikimų rezultatus galima rasti Lietuvos teniso sąjungos internetiniame puslapyje.