Pirmasis Klaudijos Bubelytės laimėtas ITF turnyras

2019-08-31

Atgal

Pirmasis Klaudijos Bubelytės  laimėtas ITF turnyras

Rugpjūčio 26 - 31 dieną Šiauliuose įvykęs Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių teniso turnyras baigėsi kortų
šeimininkės Klaudijos Bubelytės (tr. Šarūnas Kulnys) pergalėmis. Šešiolikmetė Šiaulių teniso akademijos auklėtinė, užimanti 547 ITF jaunių reitingo vietą, tapo varžybų nugalėtoja vienetų ir dvejetų turnyruose. Vienetų varžybose K. Bubelytė iškovojo penkias pergales ir tik turnyro finale, po atkaklios kovos, Klaudija  6:4 4:6 6:0 įveikė Rusijos tenisininkę Tatjaną Barkovą. Dvejetų varžybų finale K. Bubelytė, kartu su este Anet Angelika Koskel, 7:6(3) 6:4 įveikė Umos Bakaitytės ir Patricijos Paukštytės duetą.

Turnyre tai pat dalyvavo ir kiti Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai: E.Tverijonaitė, M.Bružas,U.Bičkauskis,T.Mickus,D.Stonkus.V.Gaubas.

Visus Šiaulių teniso akademojos auklėtinių rezultatus galite rasti čia:

Kitą savaitę sportininkai išvyksta į Ltaviją Lipeojos miestą kuriame vyks ITF turnyras,,Prince Cup Liepaja 2019“. Linkime sėkmės sportininkams.