Praėjusi savaitė - čempionė Emilija Tverijoanitė ir kitų pasiekimai

2018-12-03

Atgal

Praėjusi savaitė - čempionė Emilija Tverijoanitė ir kitų pasiekimai

 Praėjusią savaitę akademijos sportininkai dalyvavo tarptautinuose turnyruose ir jų kvalifikacijose. Pagrindiniuose turnyruose žaidė Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus, Dominykas Stonkus, Dominykas Drulia, Augustas V., Haroldas Kulnys, Gabrielė R., Liepa Šataitė, Tėja M. ir Guoda Kubickaitė. Kvalifikacijoje dalyvavo Iveta Daujotaitė ir Faustas K.

E. Tverijonaitė žaidė 3 kategorijos Europos teniso asociacijos (TE) turnyre Marsa Tennis Europe U16 Maltoje. Pagal skirstymą E. Tverijonaitė iš karto pateko į antrąjį vienetų ratą ir buvo 2-oji turnyro vienetų raketė. Sportininkė pusfinalyje 6:2, 5:7, 6:2 įveikė varžovę iš Austrijos L. M. Rothensteiner ir pateko į finalą. Jame žaidė su ruse Y. Bartashevich, kurią įveikė 7:5, 6:0 ir tapo 1-os vietos laimėtoja.
E. Tverijonaitė taip pat žaidė dvejetų susitikimus.Su porininke kipriete K. M. Ioannou antrame rate 4:6, 6:2, 10:4 nusileido kroatėms I. Karlovcan ir I. Sepa.
 

D. Stonkus ir T. Mickus žaidė 3 kategorijos TE turnyre Stavanger Open TE U14 Norvegijoje. Vaikinams vienetuose sekėsi skirtingai. T. Mickus pasiekė ketvirtfnalį, jame 7:6 (2), 6:1 nusileido prancūzui A. Gea. D. Stonkus pasiekė pusfinalį, jame 7:5, 6:3 nusileido tam pačiam prancūzui. Vaikinai kartu žaidė dvejetų susitikimus. Pusfinalyje 6:4, 6:4 nusileido norvegams K. Dalbak ir S. H. Skigelstrand.

D. Drulia, Augustas V., H. Kulnys, Gabrielė R., L. Šataitė, Tėja M. ir G. Kubickaitė žaidė TE turnyre Vilnius tennis academy decennial cup turnyre. D. Drulia (2:6, 6:3, 6:2 su romunu A. Goncear) ir Augustas V. (6:0, 6:3 su prancūzu J. Caby) savo varžovams nusileido pirmuose vienetų ratuose. H. Kulnys vienetuose ketvirtfinalyje 6:2, 6:2 nusileido lenkui T. Berkieta. Dvejetus Augustas V. žaidė su kitu lietuviu A. Gevorkjan ir 6:2, 6:2 nusileido norvegui A. N. Clausen ir švedui A. Widell pirmame rate. D. Drulia ir D. Stonkus viename dvejete 7:6 (4), 7:5 nusileido J. Aleksandrovui ir rusui I. Maltsev.
G. Kubickaitė (6:1, 6:0 su ukrainiete M. Okhendovskaya), Tėja M. (6:3, 6:2 su ruse M. Kalyakina) varžovėms nusileido vienetų pirmame rate. Antrame rate Gabrielė R. 6:1, 6:0 nusileido ukrainietei A. Vaschenko. L. Šataitė pasiekė ketvirtfinalį, jame 6:2, 7:6 (2) pripažino tos pačios ukrainietės pranašumą. Sportininkės žaidė ir dvejetus. Pirmuose ratuose G. Kubickaitė ir armėne M. Giqinyan nusileido lenkėms A. Czajka ir M. Nadajewska, L. Šataitė su este B. Martin 6:1, 6:4 nusileido rusėms D. Shadchneva ir E. Trifonova. Tėja M. ir Gabrielė R. antrame dvejetų rate 4:6, 7:5, 10:4 nusileido lenkėms A. Czajka ir M. Nadajewska.

Kvalifikacijoje žaidę Faustas K. ir I. Daujotaitė į pagrindinius turnyrus nepateko. Abiems sportininkams pritrūko vieno laimėto mačo. Faustas K. nepateko į TE turnyrą Norrkoping Elite Hotels Junior Open, I. Daujotaitė - į Tarptautinės teniso federacijos Future serijos turnyro Egypt F29 Women's Future vienetus. I. Daujotaitė žaidė turnyro dvejetuose, kur pasiekė pusfinalį. Jame su porininke iš Ukrainos V. Dema 6:3, 3:6 (12:10) pripažino romunės C. Ene ir italės M. A. Zmau pranašumą.