Iveta Daujotaitė - pirmieji žingsniai suaugusiųjų tenise

2018-12-03

Atgal

Iveta Daujotaitė - pirmieji žingsniai suaugusiųjų tenise

 Šiaulių teniso akademija gali džiaugtis ne vien tik sėkmingais sportininkų pasirodymais nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Akademija tampa pagrindu prieš pradedant žaisti profesionalų tenisą. Praėjusią savaitę Iveta Daujotaitė dalyvavo pirmajame suaugusiųjų teniso turnyre.

Sportininkės krikštu tapo Tarptautinės teniso federacijos Futures serijos turnyras Egypt F29 Women's Future. Turnyro prizinį fondą sudarė 15 000 Jungtinių Valstijų dolerių. I. Daujotaitė dalyvavo turnyro kvalifikaciniuose susitikimuose. Dėl patekimo į pagrdinį turnyrą sportininkei reikėjo vienos pergalės. Kvalifikacijoje I. Daujotaitė 7:6 (6), 7:5 nusileido italei A. Serafini ir žaidė turnyro dvejetuose. I. Daujotaitės porininkė buvo ukrainietė V. Dema. Dvejetas pasiekė pusfinalį, kuriame 6:3, 3:6 (12:10) pripažino varžovių rumunės C. Ene ir italės M. E. Zmau pranašumą.

I. Daujotaitę treniruojantis Šarūnas Kulnys prasitarė, kad toks sportininkės krikštas suaugusiųjų turnyre jį džiugina. „Žinoma, visada norisi bent jau patekti į finalą, bet pirmą kartą žaidžiant tokiame turnyre pusfinalis yra labai geras pasiekimas. Varžovės buvo stiprios, tad malonu, jog Iveta nepametė savojo sportinio užsispyrimo“- pirmuosius žingsnius suaugusiųjų turnyre komentavo treneris. Šiuo metu I. Daujotaitė yra vienintelė Šiaulių teniso akademijos sportininkė žaidžianti suaugusiųjų turnyruose.