Savaitgalį turnyre - šiaulietiškas finalas

2019-02-11

Atgal

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre dalyvavo Aleksandras Saudargas, Arnas Viktoravičius, Rusnė Donėlaitė ir Roneta Kačinskaitė. Mergaitės susitiko grupės finale.

Tiek R. Kačinskaitė, tiek R. Donėlaitė pagal turnyrinį skirstymą pateko į antrąjį turnyro etapą. Abi sportininkės įveikė visas savo varžoves ir susitiko finale. R. Kačinskaitė laimėjo 1-ą vietą, R. Donėlaitė užėmė 2-ą.

Pagal skirstymą A. Saudargas iš karto pateko į antrąjį turnyro vienetų ratą. Jame A. Saudargas 4:1, 4:2 nusileido M.Petrikui. A. Viktoravičius pirmame rate 4:0, 4:0 įveikė S. Žiūką. Antrame rate sportininkas žaidė su M. Griaziutin, kurio pranašumą pripažino 4:2, 5:4 (7). Bendroje grupės įskaitoje A. Viktoravičius užėmė 9-ą, A. Suadargas - 10-ą vietas.