Tarptautiniame šešiolikmečių teniso turnyre Šiauliuose - lietuvių pergalės

2019-02-19

Atgal

Tarptautiniame šešiolikmečių teniso turnyre Šiauliuose - lietuvių pergalės

   Šiauliuose vykęs antros kategorijos Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių turnyras Toyota Cup 2019 pasibaigė jaunųjų Lietuvos tenisininkų pergalėmis. Vaikinų vienetų turnyro nugalėtoju tapo Pijus Vaitiekūnas (Vilniaus teniso akademija), tarp merginų stipriausia buvo Klaudija Bubelytė (Šiaulių teniso akademija).

Vaikinų vienetų finale P. Vaitiekūnas įtemptoje ir permainingoje kovoje 7:6(9) 3:6 7:6(2) įveikė taip pat Vilniaus teniso akademijoje besitreniruojantį Ainių Sabaliauską.

Lemiamoje merginų varžybų dvikovoje K. Bubelytė 5:7 6:2 6:1 nugalėjo baltarusę Kristiną Dmitruk. Šiaulietė, kartu su savo treniruočių partnere Emilija Tverijonaite, iškovojo antrą vietą ir merginų dvejetų varžybose.

Vaikinų dvejetuose antras, drauge su baltarusiu Danilu Ostapenkovu, liko klaipėdietis Edas Butvilas (Baltic Tennis Club).

Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų turnyre Toyota Cup 2019 taip pat dalyvavo Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Vilius Gaubas, Emilija Pranytė ir Liepa Šataitė. Jų rezultatus galima rasti TE internetiniame puslapyje arba paspaudus čia.
 
 

Šią savaitę Šiaulių teniso akademijoje vyksta antros kategorijos Tarptautinės teniso federacijos (ITF) aštuoniolikmečių turnyras Siauliai Open 2019. Tai yra vienintelis tokio pobūdžio turnyras Baltijos šalyse. Šiemet į Šiaulius atvyko net 12 į pirmą ITF jaunių šimtuką patenkančių vaikinų ir 7 merginos.