Atvirose 14 m. ir jaunesių pirmenybėse - šiauliečių laimėjimai

2019-04-02

Atgal

Kovo 28-31 dienomis akademijoje vyko 1 kategorijos turnyras Šiaulių miesto atviros jaunučių 14 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose dalyvavo Faustas Kuliušas, Ignas Balčiūnas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma, Adomas Gedrimas,  (trenerė Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė, Elinga Jurgaitytė (treneris Tomas Kirstukas), Rojus Gruzdas, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė ir Tėja Mikulytė (treneris Romas Galdikas). Iš viso šiauliečiai užėmė 9-ias prizines vietas.

Vaikinų vienetų grupės 1-os vietos laimėtoju tapo H. Kulnys. Finale jis susitiko su kitu Šiaulių teniso akademijos sportininku F. Kuliušu, kurį įveikė 6:3, 6:2. A. Gedrimas užėmė 6-ą vietą , A. Vasiliauskas – 7-ą vietą, I. Balčiūnas ir R. Gruzdas kartu su kitais dalijasi 13-16-ą vietas, D. Drulia – 18-ą vietą, K. Kudžma dalinasi 21-24-ą vietą.
Vaikinų dvejetus laimėjo šiauliečiai D. Drulia ir A. Vasiliauskas, finale 7:5, 2:6 (10:7) įveikę Rojų Mockų ir Artur Gevorkian. F. Kuliušo ir A. Gedrimo dvejetas 6:4, 6:3 įveikė Beno Uldukio ir Kasparo Poškos dvejetą ir užėmė 3-ią vietą. I. Balčiūno ir Luko Strikulio dvejetas su kitais dalijasi 5-8-ą vietas.

Merginų vienetus laimėjo šiaulietė L. Šataitė, ji finale 6:1, 6:2 įveikė Patriciją Cechanavičiūtę. T. Mikulytė užėmė 5-ą vietą, G. Rimkutė – 7-ą vietą, M. Nainytė su kitomis žaidėjomis dalijasi 13-16-ą vietas, E. Jurgaitytė užėmė 17-ą vietą.
L. Šataitė taip pat laimėjo ir merginų dvejetų finalą. Ji su porininke P. Cechanavičiūtę 6:2, 6:0 įveikė akademijos sportininkę T. Mikulytę ir Narutę Mazurkevičiūtę. G. Rimkutė ir Sandra Eglinskaitė užėmė 3-ią dvejetų vietą, 6:1, 6:3 įveikusios Simoną Legačinskaitę ir Paulą Zalagaitytę. M. Nainytės ir Elingos Jurgaitytės dvejetas užėmė 5-8-ą vietas.