Įspūdinga: lietuvės savo varžovėms neleido laimėti nė vieno geimo iš 36

2019-04-18

Atgal

Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro antrajame A grupės mače trečiadienį Lietuvos rinktinė 3:0 nugalėjo Maltos komandą ir iškovojo antrą pergalę. Pirmuosius susitikimus lietuvės žaidė su Islandijos komanda, kurią taip pat įveikė 3:0.

17-metė šiaulietė Iveta Daujotaitė 6:0, 6:0 nugalėjo Krystą Dimech, 24-erių metų Joana Eidukonytė (779-oji pasaulio raketė) 6:0, 6:0 nepasigailėjo Marios Farrugia Sacco, o dvejetų mače J. Eidukonytė su I. Daujotaite 6:0, 6:0 sutriuškino Majos Glumac ir M. Farrugia Sacco duetą. Dėl pirmosios vietos grupėje lietuvės penktadienį žais su suomėmis. Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę.

Kitos lietuvių varžovės - kortų šeimininkės suomės.