Emilija Tverijonaitė ir Dominykas Stonkus žaidžia pusfinaliuose bei finaluose

2019-04-25

Atgal

Emilija Tverijonaitė ir Dominykas Stonkus žaidžia pusfinaliuose bei finaluose

20-27  dienomis Kipre vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 2 kategorijos 16 m. ir jaunesnių turnyras Herodotou Tennis Academy U16 Tournament G2. Jame dalyvauja Faustas Kuliušas, Tauras Mickus ir Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė). 22-28 dienomis Islandijoje TE 3 kategorijos 16 m. ir jaunesnių Kopavogur Easter Open U16 turnyre dalyvauja Dominykas Stonkus (trenerė Rita Romencovienė). E. Tverijonaitė ir D. Stonkus žaidžia turnyrų vienetuose ir pusfinaliuose.

E. Tverijonaitė Kipre merginų vienetų pusfinalyje 6:0, 6:1 įveikė šveicarę Emilie Lugon Moulin ir pateko į finalą. Jo varžovė paaiškės po antrojo pusfinalio mačo. E. Tverijonaitės laukia dar vienas pusfinalis - dvejetuose su porininke lenke Emilia Durska merginos susitiks su kiprietėmis Klio Maria Ioannou ir Daphney Koutsofta.

F. Kuliušas vienetuose 6:2, 6;0 nusileido kipriečiui Eirinaios Ioannou Eirinaios. Dvejetus F. Kuliušas žaidė su T. Mickumi, vaikinai pirmame rate 1:6, 6:3, 10:8 nusileido kipriečiams Constantinos Djakouris ir Stylianos Papamichael. T. Mickus vienetų antrame rate 6:2, 6:2 nusileido rusi Mikhailui Rimskii.

Islandijoje D. Stonkus dvejetus žaidė su Edu Butvilu. Vaikinai finale 6:7 (4), 6:2, 10:2 įveikė italus Marco Garofalo ir Giovannį Vitalį. Vienetuose D. Stonkus žaidžia pusfinalyje, jo varžovas - ukrainietis Dmytrii Ierokhin.