Tauras Mickus - vienetų nugalėtojas Estijoje

2019-05-14

Atgal

Tauras Mickus - vienetų nugalėtojas Estijoje Gegužės 4-12 Estijoje vyko 3 kategorijos Europos teniso asociacijos turnyras Airok Viljandi Open. Jame dalyvavo Tauras Mickus (trenerė Rita Romecovienė). Sportininkas tapo vienetų susitikimų nugalėtoju.

T. Mickus turnyrą pradėjo sėkmingu vienetų susitikimu su estu Erko Nigula, kurį įveikė 2:6, 7:6 (8), 6:3. Į finalą T. Mickus pateko pusfinalyje 7:6 (8), 7:6 (5) įveikęs estą Andreas Sillastę. Finale akademijos sportininkas žaidė su latviu Nikolajs Galkins. Rezultatu 6:3, 6:7 (7), 6:3 laimėjo T. Mickus.

Sportininkas taip pat žaidė dvejetų susitikimus su porininku German Dumshe (Alatus teniso akademija). Dvejetas pasiekė pusfinalį, jame 6:7 (2), 7:6 (2), 11:9 nusileido estams Alex Andre Ojassalu ir Andre Toomvali.