Mažieji tenisininkai - nugalėtojai Vilniuje

2019-05-20

Atgal

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos taurės turnyras. Jame U7 grupėje žaidė Gediminas Glazauskas (treneris Romas Galdikas) ir Gabrielius Gedminas (trenerė Rasa Mažeikaitė), U9 grupėje - Arnas Viktoravčius ir  Luknė Vaitkevičiūtė (treneris Romas Galdikas). Pastarieji tapo savo grupių nugalėtojais.

U7 berniuai buvo suskirtsyti į 4 pogrupius. G. Glazauskas žaidė A pogrupyje, G. Gedminas - B pogrupyje.Susitikimų dalyviai paaiškėjo susumavus grupinių ir atskirų susitikimų rezultatus.

U9 berniukų grupėje žaidęs A. Viktoravičius tapo jos nugalėtoju. Finale sportininkas 5:3, 4:0 įveikė Marsel Drimalovskij (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star).
U9 Mergaičių grupėje laimėtoja tapo taip pat Šiaulių teniso akademijos sportininkė. Ji finale 4:1, 4:0 įveikė Izabelę Zavackaitę (Vilniaus teniso akademija).