Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus - prizininkai Suomijoje

2019-06-03

Atgal

Gegužės 25 - birželio 2 dienomis Suomijoje vyko 3 kategorijos Europos teniso asociacijos teniso turnyras Kaleva Open. Jame žaidę Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus (trenerė Rita Romencovienė) tapo prizininkais.

Vienetų pusfinalyje D. Stonkus 7:6 (7), 6:3 įveikė German Dumshę ir  pateko į finalą. Jame žaidė su rusu Andreyumi Kozlovu. Rezultatu 6:4, 3;6, 6:3 laimėjo rusas ir D. Stonkui atiteko 2-a vieta. T. Mickus pasiekė ketvirtfinalį. Jame2:6, 7:6 (5), 6:0 nusileido suomiui Jimiui Gomanui.
Dvejetus akademijos sportininkai žaidė kartu. Iš pusfinalio į finalą dvejetas pateko be žaidimo. Finale D. Stonkus ir T. Mickus 4:6, 6:4, 11:9 įveikė norvegą Kristoferrį Dalbaką ir rusą Semeną Kinnerį bei tapo dvejetų čempionais.