Lietuvos keturiolikmečių čempionate 7 šiaulieičiai tapo prizininkais

2019-06-03

Atgal

Birželio 1-4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos keturiolikmečių teniso čempionatas. Jame dalyvavo Rojus Gruzdas, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė (Romas Galdikas), Ignas Balčiūnas, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia (Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė (Tomas Kirstukas). Septyni šiauliečiai tapo prizininkais.

Vaikinų vienetų finale žaidė H. Kulnys. Jis 6:0, 6:2 nusileido Juliui Augūnui (Žalgirio teniso akademija) ir užėmė 2-ą vietą. Susitikimą dėl 3-ios vietos laimėjo F. Kuliušas, jis 6:2, 6:2 įveikė Beną Uldukį (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star). Bendroje lentelėje A. Vasiliauskas užėmė 7-ą, A. Gedrimas - 9-ą, D.Drulia - 13-ą, I. Balčiūnas - 17-ą, R. Gruzdas - 21-22-ą vietas.
Stirpiausias vaikinų dvejetas - F. Kuliušas ir J. Augūnas. Dvejetas finale 6:2, 6:1 įveikė A. Gedrimą ir B. Uldukį. H. Kulnio ir D. Drulios dvejetas užėmė 3-ią vietą, 6:3, 7:6 (5) įveikęs A. Vasiliauską ir Denį Srtuk (Teniso lyga LT).

Merginų varžybų vienetų finale L. Šataitė 7:5, 6:3 įveikė Vilniaus teniso akademijos auklėtinę Patriciją Cechanavičiūtę. Bendroje lentelėje G. Rimkutė 7-a, M. Nainytė 9-a, T. Mikulytė 13-a.
Dvejetus laimėjo L. Šataitė ir P. Cechanavičiūtė. 3-ią vietą užėmė T. Mikulytė ir G. Rimkutė, jos 7;6, 6:7, 10:8 įveikė Gustę Šukytę (Klaipėdos teniso akademija) ir A. Vasiliauskaitę.