Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionai - Iveta Daujotaitė ir Matas Bružas

2019-06-17

Atgal

Šiauliuose vykusiame Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionate šiauliečiai svečiams svetingi nebuvo. Nugalėtojais arba prizininkais tapo visi čempionate dalyvavę akademijos sportininkai: Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Ugnius Bičkauskis, Iveta Daujotaitė, Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė (treneris Šarūnas Kulnys) ir Nojus Rimkevičius (treneris Tomas Kirstukas).

Vaikinų vienetų finale šiaulietis M. Bružas 3;6, 6:2, 6:3 nugalėjo Justą Trainauską (Vilniaus teniso akademija). 3-ia vieta atiteko U. Bičkauskiui, jis 3:6, 6:3, 6:4 įveikė Vilniaus teniso akademijos atstovą Vilių Šaučiūną. E. Grigaitis 6:1, 6:4 įveikęs Aleksandrą Urbonavičių (Vilniaus teniso akademija) užėmė 5-ą vietą. N. Rimkevičius atsisakė žaisti tolimesniuose susitikimuose ir užėmė 8-ą vietą.

M. Bružas ir U. Bičkauskio dvejetas buvo stipriausias. Finale jie 6:2, 7:6 (2) įveikė E. Grigaitį ir V. Šaučiūną.

Merginų vienetų grupėje nugalėtoja tapo I. Daujotaitė, finale 6:2, 6:0 įveikusi K. Bubelytę. O. Norkutė tolimesniuose susitikimuose 7:5, 4:6, 6:4 nusileido Milenai Kriukelytei (G. Sabeckio teniso mokykla) ir užėmė 6-ą vietą.

Vienetų finale žaidusios šiaulietės buvo stipriausios dvejetų turnyre. I. Daujotaitė ir K. Bubelytė 6:1, 6:1 įveikė O. Norkutę ir Viktoriją Banaitytę (Žalgirio vaikų teniso akademija).

Po 18 m. ir jaunesnių čempionato Šiaulių teniso akademijoje vyks 12 m. ir jaunesnių čempionatas.