Renginių kalendorius

Naujienos

Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma

2018-05-11

Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma
 Gegužės 7-12 dienomis Maroke vykusiame Mediterranée Avenir turnyre dalyvavo šiaulietė Iveta Daujotaitė. Turnyras yra 1-osios kategorijos, todėl jame susirinko vieni iš pajėgiausių tenisininkų. Iveta Daujotaitė pasiekė trečiąjį ratą vienetuose ir ketvirtfinalį dvejetuose. Sportininkė atsisakė žaisti dėl traumos. Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė susitiko su Tuniso sportininke Sarah Lisa Aubertin, kurią įveikė 6:1, 6:2. Antrajame vienetų rate šiaulietė žaidė su brite Victoria Allen ir ją įveikė 6:2, 6:0. Tolimesniame rate Iveta Daujotaitė susitiko su turke Selin Ovunc, su kuria nebaigė žaisti susitikimo dėl traumos.   Dvejetus Iveta Daujotaitė žaidė poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmąsias varžoves marokietes Yasmine Kabbaj ir Chems Doha Zeghlouli įveikė 6:4, 5:7 (10:6). Antrajame rate lietuvės dvejetas rezultatu 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš lenkę Weronika Baszak ir italę Melania Delai. Kitos Ivetos Dau

Plačiau

Mokykloje lankėsi Šiaulių Jovaro progimnazijos mokiniai

2018-05-10

Mokykloje lankėsi Šiaulių Jovaro progimnazijos mokiniai
 Šiaulių teniso mokykla gegužės 10 dieną prisidėjo prie Šiaulių Jovaro progimnazijos organizuotos sporto šventės. Organizuota pusantros valandos pažintinė teniso treniruotė. Mokykloje apsilankė daugiau negu trisdešimt progimnazijos moksleivių. Su svečiais dirbo trys treneriai - Šarūnas Kulnys, Tomas Kirstukas ir Rasa Mažeikaitė. Paskirstę moksleivius į tris grupes treneriai juos supažindino su trumpa teorine teniso dalimi, pamokė, kaip tinkamai laikyti raketę ir kaip atmušti kamuoliuką. Po supažindinimo su pagrindais imtasi pratimų: atmušti kamuoliuką raketės rėmu, apsukti aplink save raketę su kamuoliuku, į tam tikras vietas permušti kamuoliuką ir kitų. Bendradarbiaujant su Šiaulių Jovaro progimnazija siekta ne tik supažindinti moksleivius su teniso sporto šaka, bet ir padidinti jų fizinį aktyvumą.  

Plačiau

Iveta Daujotaitė žaidžia aukščiausios kategorijos turnyre Maroke

2018-05-09

Iveta Daujotaitė žaidžia aukščiausios kategorijos turnyre Maroke
 Šią savaitę Maroke 7-12 dienomis vykstančiame Mediterranée Avenir turnyre dalyvauja šiaulietė Iveta Daujotaitė. Turnyre susirinkę vieni iš pajėgiausių tenisininkai - turnyras yra 1-osios kategorijos. Iveta Daujotaitė jau spėjo sužaisti po du vienetų ir dvejetų susitikimus. Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė susitiko su Tuniso sportininke Sarah Lisa Aubertin, kurią įveikė 6:1, 6:2. Antrajame vienetų rate šiaulietė žaidė su brite Victoria Allen ir ją įveikė 6:2, 6:0. Tolimesniame rate Iveta Daujotaitė susitiks su turke Selin Ovunc.   Dvejetus Iveta Daujotaitė žaidžia poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmąsias varžoves marokietes Yasmine Kabbaj ir Chems Doha Zeghlouli įveikė 6:4, 5:7 (10:6). Antrajame rate lietuvės dvejetas rezultatu 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš lenkę Weronika Baszak ir italę Melania Delai. Kitos Ivetos Daujotaitės varžovės dvejetuose - britės Victoria Allen ir Destinee Martins.

Plačiau