Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2018 m. lapkričio 8 d. sprendimu nr. T-391 keičiamas Šiaulių teniso akademijos teikiamų mokamų paslaugų įkainių sąrašas. Naują teikiamų mokamų paslaugų sąrašą galima rasti Šiaulių teniso akademijos internetiniame puslapyje arba paspaudus čia.

Plačiau

TOP-8 turnyre laimėtos šešios prizinės vietos

2018-11-19

Praėjusį savaitgalį Šiaulių teniso akademijos kortuose vyko reitinginių turnyrų TOP-8 finalinis turnyras. Jame žaidė po aštuonis U12, U14 ir U16 grupės aukščiausią reitingą turinčių žaidėjų, kurie į turnyrą registravosi iš anksto. Turnyre dalyvavę šiauliečiai: Haroldas Kulnys, Dominykas Drulia, Augustas V., Liepa Šataitė, Tėja M., Gabrielė R., Tauras Mickus, Dominykas Stonkus, Faustas K., Emilija Tverijonaitė, Matas Bružas ir Edvinas G. Šiauliečiai iš viso užėmė šešias prizines vietas. Vaikinų U12 grupėje žaidė trys šiauliečiai - H. Kulnys, D. Drulia, ir Augustas V. Susumavus A ir B grupių rezultatus paaiškėjo, kad H. Kulnys užėmė 2-ą vietą, o Augustas V. - 3-ią vietą. D. Drulia grupės įskaitoje užėmė 5-ą vietą. Merginų U12 grupėje žaidė L. Šataitė, Tėja M. ir Gabrielė R. Susumavus abejų grupių rezultatus 1-ą vietą užėmė L. Šataitė. Gabrielė R. 4-a, Tėja M. 6-a. Vaikinų U14 grupėje

Plačiau

F. Kuliušas žaidė Liverpulyje

2018-11-13

Lapkričio 10-16 dienomis Liverpulyje vyksta Europos teniso asociacijos turnyras Junior International Liverpool. Jame dalyvavo Šiaulių teniso akademijos sportininkas Faustas Kuliušas. Vaikinas dalyvavo tik vienetų susitikimuose. Pirmame vienetų rate F. Kuliušas susitiko su britu Luca Pow. Rezultatu 6:0, 6:1 laimėjo britas. F. Kuliušas baigė turnyrą ir dvejetų susitikimuose nedalyvavo.