Renginių kalendorius

Naujienos

Savaitgalį turnyre - šiaulietiškas finalas

2019-02-11

Savaitgalį turnyre - šiaulietiškas finalas
Savaitgalį Vilniuje vykusiame Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre dalyvavo Aleksandras Saudargas, Arnas Viktoravičius, Rusnė Donėlaitė ir Roneta Kačinskaitė. Mergaitės susitiko grupės finale. Tiek R. Kačinskaitė, tiek R. Donėlaitė pagal turnyrinį skirstymą pateko į antrąjį turnyro etapą. Abi sportininkės įveikė visas savo varžoves ir susitiko finale. R. Kačinskaitė laimėjo 1-ą vietą, R. Donėlaitė užėmė 2-ą. Pagal skirstymą A. Saudargas iš karto pateko į antrąjį turnyro vienetų ratą. Jame A. Saudargas 4:1, 4:2 nusileido M.Petrikui. A. Viktoravičius pirmame rate 4:0, 4:0 įveikė S. Žiūką. Antrame rate sportininkas žaidė su M. Griaziutin, kurio pranašumą pripažino 4:2, 5:4 (7). Bendroje grupės įskaitoje A. Viktoravičius užėmė 9-ą, A. Suadargas - 10-ą vietas.  

Plačiau

Prasidėjo Toyota Cup 2019 U16 turnyras

2019-02-11

Prasidėjo Toyota Cup 2019 U16 turnyras
Sausio 11-17 dienomis Šiauliuose vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 2 kategorijos turnyras Toyota Cup 2019. Jame varžosi 16 m. ir jaunesnis tenisininkai. Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų turnyre dalyvauja: Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Vilius Gaubas, Klaudija Bubelytė, Emilija Pranytė, Liepa Šataitė ir Emilija Tverijonaitė. Pirmieji susitikimai bus žaidžiami vasario 11 dieną. Susitikimų rezultatus sekti galima TE internetiniame puslapyje arba paspaudus čia. Po Toyota Cup turnyro akademijoje vyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) 2 kategorijos turnyras Siauliai Open 2019. Jame varžysis 18 m. ir jaunesni tenisininkai.

Plačiau

Lietuviai Winter Cup turnyre neįveikė kvalifikacijos etapo

2019-02-04

Lietuviai Winter Cup turnyre neįveikė kvalifikacijos etapo
Į komandinį Winter Cup 2019 turnyrą išvyko 6 šiauliečiai: 14 m. ir jaunesnių rinktinei atstovauja Faustas Kuliušas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė ir Emilija Pranytė, 16 m. ir jaunesnių rinktinei - Klaudija Bubelytė ir Emilija Tverijonaitė. Iš akademijos trenerių turnyre dalyvauja Tomas Kirstukas (14 m. ir jaunesnių mergaičių rinktinė) ir Rita Romencovienė (16 m. ir jaunesnių mergaičių rinktinė). Akademijos sportininkai pradeda dalyvavimą Winter Cup 2019. 14 m. ir jaunesnių berniukų rinktinė turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Lietuviai pirmąjį susitikimą su Bulgarija pralaimėjo 0:3, po to sužaidė 0:3 su Švedija ir 0:3 su Kipru. 14 m. ir jaunesnių mergaičių rinktinė pirmąjį turnyro susitikimą su Belgija sužaidė 0:3, antrajame 0:3 nusileido slovėnėms ir 1:2 įveikė Kiprą. Vienos pergalės nepakako patekti į kitą turnyro etapą. 16 m. ir jaunensnių mergaičių rinktinė pirmajame susitikime 3:0 nusileido Didžiosios Britanijos rin

Plačiau