Renginių kalendorius

Naujienos

Ugnius Bičkauskis dalyvavo Zabrze Cup 2018 turnyre

2018-05-30

Ugnius Bičkauskis dalyvavo Zabrze Cup 2018 turnyre
 Teniso mokyklos auklėtinis Ugnius Bičkauskis žaidė U16 2 kategorijos Zabrze Cup 2018 turnyre Lenkijoje. Sportininkas vienetuose varžovui nusileido pirmame rate, o dvejetuose pasiekė ketvirtfinalį. Vienetų susitikimuose Ugniaus Bičkauskio varžovas buvo lenkas Mateusz Cislo. Jam sportininkas nusileido rezultatu 6:0, 6:1. Dvejetuose Ugnius Bičkauskis žaidė su baltarusiu Nikita Matiyevich. Pagal dvejetų skirstymą vaikinai iš karto pateko į tolimesnį ratą. Po trijų setų mačo ketvirtfinalyje lietuvio dvejetas 3:6, 6:2, 10:6 nusileido lenkams Jonasz Dziopak ir Michal Osomanski.

Plačiau

Rusnė Donėlaitė dalyvavo turnyre Liepojoje

2018-05-30

Rusnė Donėlaitė dalyvavo turnyre Liepojoje
 Gegužės 26 dieną Rusnė Donėlaitė dalyvavo Liepojos teniso sporto mokyklos čempionate. Sportininkė žaidė U9 grupėje. Susitikusi su penkiomis varovėmis Rusnė Donėlaitė nusileido tik vienai iš jų. Dėl U9 grupės laimėtojos vardo sportininkė žaidė su Anna Steinberg iš Ventspilio. Pripažinusi varžovės pranašumą rezultatu 7:11 Rusnė Donėlaitė užėmė 2-ą vietą.

Plačiau

Mokykloje svečiavosi Kuršėnų darželis

2018-05-29

Mokykloje svečiavosi Kuršėnų darželis
 Teniso mokykla visada laukia mažųjų darželio svečių, todėl su malonumu 28 dieną priėmė Kuršėnų darželio vaikų grupę. Svečiai supažindinti su teniso sporto šaka ir patys išmėgino, ką reiškia būti teninisininku. Iš pat pradžių vaikai mokėsi, kaip reikia taisyklingai laikyti raketę, po to įvairiais pratimais mokėsi raketės valdymo. Darželinukai taip pat mušinėjo kamuoliuką per tinklą ir žaidė didelio entuziasmo sulaukusį kamuoliukų karą. Jame nebuvo pralaimėtojų - vieniems geriau sekės kamuoliukus permesti į kitą pusę, o kitiems - juos surinkti savojoje. Svečių lauksime grįžtant į teniso treniruotes rugsėjį!  

Plačiau