Renginių kalendorius

Naujienos

Klaudija Bubelytė - prizininkė Estijoje

2019-03-04

Vasario 25 - kovo 3 dienomis Estijoje vyko Tarptautinės teniso federacijos J5 Tartu turnyras. Jame dalyvavo Matas Bružas, Emilija Tverijonaitė ir Klaudija Bubelytė. Pastaroji žaidė tiek vienetų, tiek dvejetų susitikimų finaluose. K. Bubelytė turnyro vienetuose iki finalo žingsniavo įveikdama visas varžoves. Finale akademijos sportininkė susitiko su kroate Tara Wurth, kuri laimėjo rezultatu 6:2, 6:2. Dvejetuose K. Bubelytės porininkė buvo ta pati kroatė. Merginos pasiekė finalą, jame susitiko su estėmis Sofiya Chekhlystova ir Anet Angelika Koskel. Rezultatu 3:6, 6:0 (10:7) stipresnis buvo K. Bubelytės dvejetas.     E. Tverijonaitė vienetų pirmame rate 6:4, 6:2 nusleido estei Sofiyai Chekhlystovai. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė su baltaruse Hanna Serhel. Ketvirtfinalyje merginos 6:3, 6:2 nusileido K. Bubelytės dvejetui. M. Bružas dvejetus žaidė su Justu Trainausku. Pirmame rate vaikinai 6:2, 6:2 nusileido prancūzams Alexandre de Villepin ir Espen Lagarde.

Plačiau

Dominykas Stonkus tapo vienetų ir dvejetų prizininku Vilniuje

2019-03-04

Kovo pirmąjį savaitgalį Vilniuje vyko Dr. Woltz taurės turnyras. Jame dalyvavo Guoda Kubickaitė, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Dominykas Stonkus ir Adomas Gedrimas. D. Stonkus žaidė mažajame finale dėl 3-4-os vietos. Jo varžovui iš Vilniaus teniso akademijos (VTA) Nikitai Petrusenko atsisakius žaisti dėl ligos D. Stonkus užėmė 3-ią vietą. Šiauliečio dvejetų porininkas buvo Pijus Vaitiekūnas (VTA). Vaikinai finale 6:1, 7:5 įveikė Jorio Dusevičiaus (VTA) ir Nojų Pošką (Kauno teniso mokykla).   F. Kuliušas vienetų ketvirtfinalyje 6:1, 6:2 nusileido Pijui Vaitiekūnui iš VTA. Bendroje įskaitoje F. Kuliušas užėmė 7-8-ą vietas. A. Gedrimas pirmame vienetų rate 6:3, 6:4 nusileido VTA sportininkui Viliui Černiauskui. Bendroje įskaitoje A. Gedrimas užėmė 18-ą vietą. Abu vaikinai kartu žaidė dvejetus. Jų ketvirtfinalyje F. Kuliušas ir A. Gedrimas 6;1, 7:6 (3) pripažino Rojaus Mockaus (VTA) ir Roko Lisausko (VTA) dv

Plačiau

Paaiškėjo Siauliai Open 2019 laimėtojai

2019-02-26

Visą praėjusią savaitę Šiauliuose vyko 2 kategorijos Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyras Siauliai Open 2019. Tai yra vienintelis tokio pobūdžio turnyras Baltijos šalyse. Šiemet į Šiaulius atvyko net 12 vaikinų ir 7 merginos, kurie patenka į pirmą ITF jaunių šimtuką. Vaikinų vienetų finale susitiko šveicaras Leonardo Riedi ir belgas Gauthier Onclin. Rezultatu 7:5, 6:1 pranašesni buvo šeicaras. Dvejetuose varžėsi britai Oscar Weightman ir Alexander Maggs bei belgai Louis Herman ir Gauthier Onclin. Dvejetus laimėjo belgai, 7:6 (2), 6:0 įveikę britų dvejetą. Turnyro merginų vienetų finalas buvo britiškas. Jame susitiko britės Erin Richardson ir Sonay Kartal. Pastaroji laimėjo rezultatu 6:1, 1:6, 6:3. Dvejetų finale žaidė prancūzės Aubane Droguet ir Margaux Rouvroy bei baltarusė Kristina Dmitruk ir rusė Elizaveta Gavrilova. Dvejetus laimėjo prancūzės, varžoves įveikusios 6:4, 7:5. Kitų