Renginių kalendorius

Naujienos

Jaunieji sportininkai dalyvavo varžybose ir turnyruose

2019-05-13

Praėjusią savaitę akademijos sportininkai dalyvavo turnyruose Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune. Tennis Star U10 turnyre Klaipėdoje (05.03-05) dalyvavo Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Estera Sinušaitė, Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Arnas Vasiliauskas ir Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas). E. Sinušaitė mergaičių U10 finale žaidė su latve Keisija Berzina, kuriai nusieldo 6:3, 7:5 ir užėmė 2-ą vietą. R.Kačinskaitė 6:2, 6:1 nusileido latvei Emilijai Golde ir užėmė 4-ą vietą. Grupėje L. Vaitkevičiūtė 5-a, U. Vasiliauskaitė 7-a, R. Donėlaitė 8-a. Berniukų U10 grupėje A. Viktoravičius mažajame finale 6:4, 6:2 įveikė klaipėdietį Marsel Drimalovskij ir užėmė 3-ią vietą. A. Vasiliauskas grupėje užėmė 6-ą vietą. Šiauliuose 05.10-12 vyko Žaliojo korto varžybos. Jiose dalyvavo Luknė Vaitkevičiūtė, Estera Sinušaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Roneta Kačinskaitė, Rusnė Donėlaitė, Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas), Mėta Karče

Plačiau

Klaudijos Bubelytės ir Emilijos Tverijonaitės laimėjimai Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionate

2019-05-06

Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas startavo gegužės 3-6 d. vykusiu 16 m. ir jaunesnių čempionatu. Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų jame dalyvavo Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė (treneris Romas Galdikas), Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas), Ignas Balčiūnas, Tauras Mickus, Dominykas Stonkus, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė) ir Klaudija Bubelytė (treneris Šarūnas Kulnys). Merginų grupės vienetų finale susitiko dvi šiaulietės - K. Bubelytė ir E. Tverijonaitė. Rezultatu 6:3, 6:1 laimėjo ir čempione tapo K. Bubelytė. E. Tverijonaitė užėmė 2-ą vietą. L. Šataitė užėmė 7-ą, T. Mikulytė - 8-ą, G. Rimkutė - 12-ą, M. Nainytė - 16-ą vietą. Dvejetų finale K. Bubelytės ir vilnietės Patricijos Paukštytės dvejetas 6:2, 6:4 įveikė Umą Bakaitytę (Kauno teniso mokykla) ir Smiltę Bakytę (Kauno ten

Plačiau

Emilija Tverijonaitė - dvejetų čempionė Kipre

2019-04-26

20-27  dienomis Kipre vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 2 kategorijos 16 m. ir jaunesnių turnyras Herodotou Tennis Academy U16 Tournament G2. Jame dalyvavusi Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė) žaidė vienetų ir dvejetų finaluose. 22-28 dienomis Islandijoje TE 3 kategorijos 16 m. ir jaunesnių Kopavogur Easter Open U16 turnyre dalyvavęs Dominykas Stonkus (trenerė Rita Romencovienė) laimėjo dvejetų finalą ir žaidė vienetų pusfinalyje. E. Tverijonaitė vienetų finale susitiko su ruse Kseniia Zaytseva. Rezultatu 6:0, 6:3 laimėjo rusė ir E. Tverijonaitė užėmė 2-ą vietą. Į dvejetų finalą E. Tverijonaitė ir porininkė lenkė Emilia Durska pateko pusfinalyje 6:2, 6:3 įveikusios kiprietes Klio Marią Ioannou ir Daphney Koutsoftą. Finale šiaulietės dvejetas 6:3, 6:1 įveikė moldovę Aliyą Abbas ir ukrainietę Elizavetą Cherednyk bei dvejetuose užėmė 1-ą vietą.   Islandijoje D. Stonkusdvejetus žaidė su Edu Butvilu. Vaikinai finale 6:7 (4), 6:2, 10:2 įvei