2016-06-21

Mažiausiems mokyklos auklėtiniams birželio 20 dieną vyko paskutinė šių mokslo metų  šventinė treniruotė. Būrys sportininkų pasitikrino jėgas įvairiose rungtyse. Visi vaikai puikiai pasirodė ir buvo apdovanoti. Šventės akimirkos

Šiauliuose - jaunųjų Lietuvos tenisininkų pergalės

2016-06-10

Šiauliuose pasibaigusiame tarptautiniame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių ir jaunesnių tenisininkų turnyre "Toyota Cup" lietuviai iškovojo aukso medalius visose - vaikinų ir merginų vienetų bei dvejetų - varžybose.  Vaikinų vienetų turnyro čempionu tapo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Julius Adomavičius, finale 6:2 6:1 sutriuškinęs rusą Ivaną Kazakovą. Vaikinų dvejetų turnyro nugalėtojais tapo Ignas Čipkus ir Matas Vasiliauskas. Turnyro finale jie 3:6 6:3 10:6 įveikė Matą Bružą ir Tadą Štreimikį. Merginų varžybose dominavo Vilniuje įsikūrusios "Alatus" teniso akademijos sportininkė Alisa Gaivoronskytė. Vienetų turnyro finale ji 6:3 6:0 privertė pasiduoti latvę Laurą Slisanę, o lemiame dvejetų turnyro mače, kartu su baltaruse Vlada Zvereva, 4:6 6:0 10:5 įveikė Latvijos tenisininkes Anną Jakovlevą ir Stefaniją Poliščiuk. Varžybas organizavusios Šiaulių t

"Valio Cup '16" turnyro rezultatai

2016-06-07

Birželio 3 - 4 dienomis  Kaune vyko "Valio Cup '16 "  vaikų turnyras. Net 4 mokyklos auklėtiniai tapo prizininkais. I vietas užėmė Gabrielė Rimkutė ir Dominykas Drulia, II vietą mergaičių tarpe užėmė Tėja Mikulytė, III vietą Meda Nainytė.