Renginių kalendorius

Naujienos

Amber Queen taurėje G. Kubickaitė penkta

2019-01-14

Amber Queen taurėje G. Kubickaitė penkta
12-13 dienomis Klaipėdoje vyko LR reitinginis U12 „Amber Queen“ taurės turnyras. Jame žaidė Guoda Kubickaitė. Sportininkė vienetuose pirmąjį susitikimą žaidė su M. Rozenstoka. G. Kubickaitė įrodė savo pranašumą ir varžovę įveikė rezultatu 6:2, 6:3. Antrame rate sportininkė susitiko su V. Daukantaite. Varžovė buvo stipresnė rezultatu 6:2, 7:6 ir G. Kubickaitė žaidė tolimesniuose ratuose dėl vietos lentelėje išsiaiškinimo. A. juozapavičiūtei atsisakius žaisti dėl traumos G. Kubickaitė bendroje įksiatoje užėmė 5-ą vietą.

Plačiau

Prasidėjo Toyota Cup 2019 turnyras

2019-01-07

Prasidėjo Toyota Cup 2019 turnyras
Sausio 5-13 dienomis teniso akademijoje vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 3 kategorijos turnyras Toyota Cup 2019. Jame varžosi 14 metų ir jaunesni sportininkai. Iš akademijos auklėtinių turnyre dalyvauja Haroldas Kulnys, Augustas V., Faustas K., Ignas B., Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Liepa Šataitė ir Gabrielė Rimkutė. Pirmieji susitikimai bus žaidžiami sausio 5 dieną. Susitikimų rezultatus sekti galima TE internetiniame puslapyje arba paspaudus čia.

Plačiau

Pagerbti geriausi akademijos metų sportininkai

2019-01-02

Pagerbti geriausi akademijos metų sportininkai
Gruodžio 20 dieną Šiaulių teniso akademija tradiciškai pagerbė ir apdovanojo geriausius akademijos metų sportininkus. Geriausi rezultatai rinkti atsižvelgiant į sportininkų turimus Lietuvos teniso sąjungos, Europos teniso asociacijos ir Tarptautinės teniso federacijos reitingus bei pasiekimus įvairiuose turnyruose. Apdovanotieji suskirstyti pagal amžiaus grupes. 12 metų ir jaunesnių grupėje geriausiais išrinkti Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Liepa Šataitė ir Gabrielė Rimkutė,14 metų ir jaunesnių grupėje - Tauras Mickus, Dominykas Stonkus ir Emilija Tverijonaitė, 16 metų ir jaunesnių grupėje - Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis, Klaudija Bubelytė ir Otilija Norkutė, 18 metų ir jaunesnių grupėje - Iveta Daujotaitė. Pagerbti ir sportininkų treneriai, be kurių darbo akademija negalėtų džiaugtis puikiais sportiniais pasiekimais.  

Plačiau