Renginių kalendorius

Naujienos

Iveta Daujotaitė žaidžia aukščiausios kategorijos turnyre Maroke

2018-05-09

Iveta Daujotaitė žaidžia aukščiausios kategorijos turnyre Maroke
 Šią savaitę Maroke 7-12 dienomis vykstančiame Mediterranée Avenir turnyre dalyvauja šiaulietė Iveta Daujotaitė. Turnyre susirinkę vieni iš pajėgiausių tenisininkai - turnyras yra 1-osios kategorijos. Iveta Daujotaitė jau spėjo sužaisti po du vienetų ir dvejetų susitikimus. Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė susitiko su Tuniso sportininke Sarah Lisa Aubertin, kurią įveikė 6:1, 6:2. Antrajame vienetų rate šiaulietė žaidė su brite Victoria Allen ir ją įveikė 6:2, 6:0. Tolimesniame rate Iveta Daujotaitė susitiks su turke Selin Ovunc.   Dvejetus Iveta Daujotaitė žaidžia poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmąsias varžoves marokietes Yasmine Kabbaj ir Chems Doha Zeghlouli įveikė 6:4, 5:7 (10:6). Antrajame rate lietuvės dvejetas rezultatu 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš lenkę Weronika Baszak ir italę Melania Delai. Kitos Ivetos Daujotaitės varžovės dvejetuose - britės Victoria Allen ir Destinee Martins.

Plačiau

Rusnė Donėlaitė tapo prizininke Klaipėdoje

2018-05-06

Rusnė Donėlaitė tapo prizininke Klaipėdoje
 Pirmąjį gegužės savaitgalį trys mokyklos sportininkai dalyvavo Klaipėdoje rangtame Tennis Star U7, U9, U10 turnyre. Rusnė Donėlaitė tapo grupės prizininke, toje pačioje grupėje Roneta Kačinskaitė užėmė 6-ą vietą, savo grupėje Arnas Viktoravčius - 9-ą vietą. U9 mergaičių grupėje žaidė dvi šiaulietės. Rusnė Donėlaitė mažajame finale 7:3, 7:2 įveikė Aleksandrą Anilionytę. Roneta Kačinskaitė 7:1, 7:1 nusileido Ugnei Opulskytei ir bendroje grupės įskaitoje užėmė 6-ą vietą.  U9 berniukų grupėję žaidė Arnas Viktoravičius. Šiaulietis 7:3, 7:4 įveikė Kiprą Grimalį ir užėmė 9-ą vietą.

Plačiau

Svečiuose – Kairių darželis

2018-05-03

Svečiuose – Kairių darželis
  Gegužės 3 dieną Šiaulių teniso mokykloje su tenisu susipažino 18 mažųjų svečių iš Kairių darželio. Su svečiais bendravę ir kartu sportavę mokyklos treneriai juos suskirstė į dvi grupes ir surengė teniso treniruotę. Kamuoliukų karas apšilimo metu visus išjudino. Po to darželinukai, kaip tikri tenisininkai, mokėsi mušti kamuoliukus per tinklą. Iš pat pradžių visiems reikėjo pasistengti, bet pamokyti trenerių įgudo ir teniso subtilybes greitai perprato. Svečiai dalyvavo estafetėse, kuriose svarbiausia buvo ne būti greičiausiam, bet pats pratimo atlikimas. Visų svečių lauksime greitu metu grįžtant į teniso treniruotes!  

Plačiau