Renginių kalendorius

Naujienos

Tradicinėje teniso dienoje dalyvavo beveik 100 sportininkų

2017-10-30

Tradicinėje teniso dienoje dalyvavo beveik 100 sportininkų
 Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykloje šurmuliavo beveik 100 teniso žaidėjų, mėgėjų ir sportininkų artimųjų. Mokykloje vyko tradicinė Teniso dienos šventė. Kaip ir kasmet, organizuotos daug dalyvių sulaukiančios mini teniso dvejetų varžybos, kuriose dalyvavo 24 poros. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje laimėtojomis tapo Klaudija Bubelytė ir Roneta Kačinskaitė, o B grupėje visus varžovus įveikė Domanto Šakinio ir Rapolo Pretkelio dvejetas. Grupių čempionai be medalių dar apdovanoti šakočiais. Antrą vietą A grupėje užėmė Deimantė ir Kristina Martinavičiūtės, trečią – Augustas Onaitis ir Jurgis Migelskis. B grupėje antrą vietą iškovojo Matas ir Meda Kurmanskiai, o trečią – Justas ir Arūnas Kurapkiai. Gausus mažųjų sportininkų būrys taip pat varžėsi estafetėse ir smagiuose žaidimuose, kuriose visi tapo nugalėtojais. Vieni kitus palaikydami vaikai patikrino savo miklumą ir taiklumą.

Plačiau

Mokykloje vyks tradicinė Teniso diena

2017-10-25

Mokykloje vyks tradicinė Teniso diena
  Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykla siūlo praleisti aktyviai ir kviečia dalyvauti Teniso dienos šventėje. Nuo 11 val. (registracija nuo 10.30 val.) atvykusių į mokyklą laukia judrios, linksmos estafetės ir loterija be pralaimėjimo. Taip pat tradiciškai organizuojamos mini teniso dvejetų varžybos leis jėgas išmėginti tiek vaikams, tiek jų tėveliams.  Ši mokyklos šventė kiek kitokia nei kitos - jos metu bus nepamiršti ir Šiaulių gyvūnų globos namai Letenėlė. Teniso dienos kamuoliukai bus padovanoti Šiaulių Letenėlės globotiniams. Be to, visi norintys galės palikti globotiniams dovanų (ėdalo, žaisliukų ir panašiai) kortuose būsiančioje dėžėje.

Plačiau

Klaudija Bubelyė Adaži Open turnyre tapo dvejetų vicečempione

2017-10-23

Klaudija Bubelyė Adaži Open turnyre tapo dvejetų vicečempione
 Spalio 14 – 20 dienomis Latvijos Adaži mieste vyko tarptautinis U14 Adaži Open turnyras. Jame dalyvavusi Klaudija Bubelytė poroje su Patricija Paukštyte tapo turnyro dvejetų vicečempione. Pirmajame dvejetų rate lietuvės be vargo įveikė latves Angeliną Blinovą ir Eliną Ogenosovą (6:0, 6:0), ketvirtfinalyje – latvę Laurą Pliksą ir rusę Anastasią Rachkovskayą (7:6 (3), 6:2). Pusfinalyje Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė žaidė su ruse Ksenia Minaeva ir lenke Weronika Wozny, kurias įveikė 6:0, 6:3. Finale lietuvės žaidė su baltarusėmis Aliona Falei ir Evialina Laskeviche ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 6:2, 4:6, 10:6. Klaudija Bubelytė taip pat žaidė Adaži Open vienetų susitikimuose. Pirmajame vienetų rate mokyklos sportininkė susitiko su lenke Leticia Matuszewski ir ją įveikė 6:1, 6:0, o antrame rate rezultatu 6:2, 6:1 įveikė rusę Ksenią Minaevą. Ketvirtfinalyje Klaudija Bubelytė turėjo pripažinti varžovės balta

Plačiau