Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Iveta Daujotaitė Izraelyje merginų dvejetų grupėje iškovojo 1-ą vietą

2017-11-06

Spalio 30 - lapkričio 4 dienomis Iveta Daujotaitė varžėsi Izraelyje vykusiame Tel Aviv Junior ITF Open turnyre. Tenisininkė į turnyro pagrindą pateko iš karto - be turnyro kvalifikacijos mačų. Merginų vienetų grupėje pirmajame rate Iveta Daujotaitė susitiko su Izraelio sportininke Sivan Raizman ir po trijų setų kovos ją įveikė 3:6, 6:3, 6:2. Antrame rate mokyklos sportininkė žaidė su kita izraeliete Anak Lakus, kurią įveikė 6:2, 6:2. Ketvirtfinalyje Iveta Daujotaitė rezultatu 6:2, 7:6 (3) turėjo pripažinti varžovės Noyos Ohanos pranašumą. Merginų dvejetų grupėje mokyklos sportininkė poroje su ruse Maria Bondarenko nepaliko jokių vilčių varžovėms ir iškovojo 1-ą vietą. Čempionės pirmame rate 6:2, 6:0 įveikė Tali Krasnopolski ir Miką Misgav. Ketvirtfinalyje 6:3, 6:0 Iveta Daujotaitė su Maria Bondarenko 6:3, 6:0 įveikė Liną Glushko ir Danielą Porges. Pusfinalyje čempionių dvejetui 6:2, 6:4 rezultatu nusileido Adva Dabah ir Diana Smelansky. Dvejetų finale Iveta D

Plačiau

Tradicinėje teniso dienoje dalyvavo beveik 100 sportininkų

2017-10-30

Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykloje šurmuliavo beveik 100 teniso žaidėjų, mėgėjų ir sportininkų artimųjų. Mokykloje vyko tradicinė Teniso dienos šventė. Kaip ir kasmet, organizuotos daug dalyvių sulaukiančios mini teniso dvejetų varžybos, kuriose dalyvavo 24 poros. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje laimėtojomis tapo Klaudija Bubelytė ir Roneta Kačinskaitė, o B grupėje visus varžovus įveikė Domanto Šakinio ir Rapolo Pretkelio dvejetas. Grupių čempionai be medalių dar apdovanoti šakočiais. Antrą vietą A grupėje užėmė Deimantė ir Kristina Martinavičiūtės, trečią – Augustas Onaitis ir Jurgis Migelskis. B grupėje antrą vietą iškovojo Matas ir Meda Kurmanskiai, o trečią – Justas ir Arūnas Kurapkiai. Gausus mažųjų sportininkų būrys taip pat varžėsi estafetėse ir smagiuose žaidimuose, kuriose visi tapo nugalėtojais. Vieni kitus palaikydami vaikai patikrino savo miklumą ir taiklumą.

Plačiau

Mokykloje vyks tradicinė Teniso diena

2017-10-25

Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykla siūlo praleisti aktyviai ir kviečia dalyvauti Teniso dienos šventėje. Nuo 11 val. (registracija nuo 10.30 val.) atvykusių į mokyklą laukia judrios, linksmos estafetės ir loterija be pralaimėjimo. Taip pat tradiciškai organizuojamos mini teniso dvejetų varžybos leis jėgas išmėginti tiek vaikams, tiek jų tėveliams.  Ši mokyklos šventė kiek kitokia nei kitos - jos metu bus nepamiršti ir Šiaulių gyvūnų globos namai Letenėlė. Teniso dienos kamuoliukai bus padovanoti Šiaulių Letenėlės globotiniams. Be to, visi norintys galės palikti globotiniams dovanų (ėdalo, žaisliukų ir panašiai) kortuose būsiančioje dėžėje.