Renginių kalendorius

Naujienos

Matas Vasiliauskas "Airok Viljandi Open U16" turnyro čempionas!

2017-08-09

Praėjusią savaitę Estijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių turnyre "Airok Viljandi Open U16" savo jėgas išbandė keturi mokyklos auklėtiniai - Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Finale estą Mark Lajal 6-7(3) 6-2 6-3 palaužęs Matas Vasiliauskas tapo turnyro čempionu! Matas Vasiliauskas kartu su Matu Bružu, nugalėjo ir dvejetų turnyre. Finaliniame susitikime 7-5 6-1 jie įveikė estų porą. Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė dvejetų turnyre su varžovais dalinasi 3/4 vietomis. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Mokyklos auklėtiniai dalyvavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

2017-08-09

Liepos 23–29 dienomis Vengrijoje vyko Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF), kuriame Lietuvos delegacijai atstovavo mokyklos auklėtiniai Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Otilija Norkutė bei jų treneris Šarūnas Kulnys. Vienetų susitikimus Otilija Norkutė pradėjo su latve Kamila Bartone, jai nusileido 4:6, 2:6. Poroje su Fausta Zykute Otilija Norkutė taip pat žaidė dvejetų susitikimuose. Merginų varžovės čekės Kristyna Lavickova ir Klara Novakova atsisakė žaisti dėl traumos, todėl lietuvėms buvo įskaityta pergalė. Kitame etape tenisininkės žaidė su vokietėmis Mina Hodzic ir Luisa Meyer Auf Der Heide, kurioms nusileido rezultatu 4:1, 6:1, 10:0. Pirmajame varžybų etape trijų setų kovoje Matas Bružas nugalėjo vokietį Benito Jaron Sanchez Martinez rezultatu 2:6, 6:0, 6:1. Antrajame etape lietuvis susitiko su Airijos atstovu Conoru Gannonu. Dėl liūties žaidimas buvo sustabdytas, po pertraukos Matas Bružas iškovojo pergalę 6:1, 6:7, 6:7. Tos pačios dienos va

Plačiau

Lietuvės Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė - Europos teniso asociacijos keturiolikmečių rinktinėje

2017-08-08

Jaunosios Lietuvos tenisininkes Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė vasarą kortuose lieja prakaitą kartu su kitais perspektyviausiais Europos tenisininkais. Europos teniso asociacija (Tennis Europe) pakvietė šias sportininkes prisijungti prie vadinamosios Europos rinktinės, kurios nariai Vokietijoje ir Belgijoje visą mėnesį treniruojasi prižiūrimi Tennis Europe trenerių bei kartu dalyvauja pirmos ir antros kategorijos turnyruose.    Šią savaitę lietuvės žaidžia Belgijoje vykstančiame pirmos kategorijos turnyre “Young Champions Cup”. Pirmame merginų vienetų turnyro rate K. Bubelytė 7:5 2:6 6:1 įveikė kortų šeimininkę Juliette Bovy, o P. Paukštytė 6:3 6:2 nugalėjo prancūzę Hanną Bougouffą.    Po šio turnyro Tennis Europe keturiolikmečių rinktinė kelsis į Vokietiją, kur dalyvaus antros kategorijos turnyre “Jugend Cup U14” bei tokios pat kategorijos varžybose “BMW Junior