"Klaipėdos teniso akademijos taurė" rezultatai

2017-03-27

Kovo 25,26 dienomis Klaipėdoje vyko "Klaipėdos teniso akademijos taurė U9, U10 m." turnyras. Mokyklos auklėtinė Guoda Kubickaitė 9 metų ir jaunesnių grupėje iškovojo I vietą. Toje pačioje 9U grupėje Matas Kurmanskis užėmė III vietą. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Dar vienas Lietuvos tenisininkų auksas Rytų Europos keturiolikmečių čempionate

2017-03-21

Lietuvos tenisininkai Ainius Sabaliauskas ir Vilius Gaubas antrą savaitę iš eilės neturėjo lygių Turkijoje vykusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių "Development Championships" varžybų dvejetų turnyre. Merginių vienetų varžybose bronzos medalį iškovojo Klaudija Bubelytė. Šis turnyras neoficialiai yra vadinamas rytų Europos teniso čempionatu.   Finalinėje vaikinų dvejetų turnyro dvikovoje A.Sabaliausko ir V.Gaubo duetas 3:6 6:4 13:11 įveikė Kipro tenisininkus.    Merginų vienetų turnyro kovoje dėl trečiosios vietos K.Bubelytė 6:3 6:2 įveikė Armėnijos tenisininkę Mileną Gevorgian.    Tennis Europe "Development Championships" varžybas sudaro dvi savaites iš eilės vykstantys keturiolikmečių tenisininkų turnyrai. A.Sabaliauskas ir V.Gaubas šiemet tapo dvejetų čempionais abi varžybų savaites.    Ričardas Berankis yra vienintelis Lietuvos tenisininkas, kuria

Vaikų tenisas "Raudonojo korto" varžybų rezultatai

2017-03-20

Kovo 17 dieną vyko vaikų 7 metų ir jaunesnių "Raudonojo korto varžybos". Mergaičių vienetų turnyro prizininkės: I vieta - Ugnė Vasiliauskaitė; II vieta - Jonė Bakytė; III vieta - Ugnė Švegždaitė; Berniukų vienetų turnyro prizininkai: I vieta - Arnas Viktoravičius; II vieta - Gabrielius Ivanovas; III vieta  - Benas Gustaitis; Mažiejis sportininkai savo jėgas išbandė ir žaisdami dvejetus. Poras nulėmė burtai. Mergaičių dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Ugnė Vasiliauskaitė ir Luknė Vaitkevičiūtė; II vieta - Roneta Kačinskaitė ir Andželika Marija Račiūnaitė; III vieta - Meda Kurmanskytė ir Jonė Bakytė; Berniukų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Gabrielius Ivanovas ir Aleksandras Saudargas; II vieta - Benas Gustaitis ir Jokūbas Zinkus; III vieta - Aretas Sipavičius ir Rapolas Dirsė; Mergaičių vienetų lentelė; Berniukų vienetų lentelė; Dvejetų lentelės;