Šiaulių teniso mokyklos uždaro turnyro rezultatai

2017-03-20

Kovo 17 dieną Šiaulių teniso mokykloje vyko parengiamujų grupių  teniso turnyras. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Deimantė Jagminaitė, finale atkaklioje kovoje nugalėjusi Vakarę Bružaitę, trečią vietą užėmė Laura Raubaitė. Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Dautartas Radzišauskas, antra vieta atiteko Marijui Mozdeikiui, trečia Dovydui Augustinavičius. Visi turnyro dalyviai puikiai praleido laiką.

Guoda Kubickaitė užėmė II vietą

2017-03-20

Kovo 18 dieną Vilniuje vykusiame "Teniso erdvės taurė" 9 metų ir jaunesnių turnyre mokyklos auklėtinė Guoda Kubickaitė užėmė II vietą. Turnyro lentelės

Klaudija Bubelytė iškovojo III vietą!

2017-03-17

Šią savaitę Antalijoje vyksta antrasis "2017 ITF/Tennis Europe Development Championships" turnyras, kuriame dalyvauja ir mokyklos auklėtinė Klaudija BUBELYTĖ. Dėl vienetų trečios vietos sportininkė kovojo su armėne Milena GEVORGYAN, 6-2 6-3 Klaudija BUBELYTĖ įveikė varžovę ir pasipuošė bronzos medaliu. Daugiau informacijosEuropos teniso asociacijos tinklapyje.