Iveta Daujotaitė nugalėjo Šiauliuose vykusiame tarptautiniame jaunių teniso turnyre

2017-02-18

Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro "Toyota Cup U16" nugalėtoja. Šiandien vykusiame merginų vienetų varžybų finale penkiolikmetė šiaulietė 6:2 6:3 įveikė Armėnijos tenisininkę Yeva Avetisyan.    Vaikinų vienetų turnyrą laimėjo italas Samuel Vincent Ruggeri, kuris finalinėje dvikovoje 6:4 6:3 nugalėjo baltarusį Kirilą Jarmošuką.    Beje, aistrų Šiaulių teniso mokykloje netruks ir kitą savaitę. Antradienį čia prasidės didžiausio Tarptautinės teniso federacijos jaunių turnyro Lietuvoje pagrindinės varžybos.

Iveta Daujotaitė - tarptautinio teniso turnyro Šiauliuose finale

2017-02-17

Lietuvos tenisininkė Iveta Daujotaitė iškopė iš Šiaulių teniso mokykloje vykstančio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro "Toyota Cup U16" finalą. Lemiamame mače, kuris prasidės šeštadienį 10.30 val., šiaulietė susitiks su Armėnijos sportininke Yeva Avetasyan.  Šiandien vykusiame varžybų pusfinalyje I. Daujotaitė 2:6 6:2 6:0 įveikė latvę Laurą Slisanę. Penkiolikmetė šiaulietė šiuo metu užima 45 Tennis Europe šešiolikmečių reitingo vietą.  Sėkmingiausiai vaikinų vienetų varžybose iš lietuvių pasirodė kortų šeimininkai Matas Bružas ir Matas Vasiliauskas. Abiems jiems pavyko pasiekti varžybų ketvirtfinalį. TURNYRO LENTELĖS

Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras

2017-02-15

Šią savaitę vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių turnyre "Toyota Cup" dalyvauja net 10 mokyklos auklėtinių - Iveta Daujotaitė, Klaudija Bubelytė, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė, Gabrielė Česonytė, Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Julius Adomavičius, Edvinas Grigaitis. Merginų vienetų pirmąjį ratą praėjo trys sportininkės. Iveta Daujotaitė 3-6 6-4 6-2 nugalėjo latvę Stefanija POLISCHUK, antrajame rate susitinka su Jekaterina SAGEJEVA. Klaudija Bubelytė 6-4 7-6(6) laimėjo prieš estę Anet Angelika KOSKEL, antrajame rate jėgas išmėgins su latve Laura SLISANE. Otilija Norkutė 6-2 6-4 nugalėjo latvę Amelija MATJUNINA, antrajame rate jos laukia varžovė iš taip pat iš Latvijos Nicole GELLER. Iš vaikinų į antrąjį ratą pateko trys šiauliečiai. Matas Bružas 3-6 7-6(2) 7-6(4) iškovojo pergalę prieš švedą Leo BORG, antrajame rate susitinka su italu Marcello SER