Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras

2017-02-15

Šią savaitę vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių turnyre "Toyota Cup" dalyvauja net 10 mokyklos auklėtinių - Iveta Daujotaitė, Klaudija Bubelytė, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė, Gabrielė Česonytė, Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Julius Adomavičius, Edvinas Grigaitis. Merginų vienetų pirmąjį ratą praėjo trys sportininkės. Iveta Daujotaitė 3-6 6-4 6-2 nugalėjo latvę Stefanija POLISCHUK, antrajame rate susitinka su Jekaterina SAGEJEVA. Klaudija Bubelytė 6-4 7-6(6) laimėjo prieš estę Anet Angelika KOSKEL, antrajame rate jėgas išmėgins su latve Laura SLISANE. Otilija Norkutė 6-2 6-4 nugalėjo latvę Amelija MATJUNINA, antrajame rate jos laukia varžovė iš taip pat iš Latvijos Nicole GELLER. Iš vaikinų į antrąjį ratą pateko trys šiauliečiai. Matas Bružas 3-6 7-6(2) 7-6(4) iškovojo pergalę prieš švedą Leo BORG, antrajame rate susitinka su italu Marcello SER

Daviso taurė: Madagaskaro mįsles įmynusių Lietuvos tenisininkų lauks gruzinų iššūkis

2017-02-06

Lietuvos vyrų teniso rinktinei pirmuoju bandymu sekmadienį pavyko susitvarkyti formalumus Daviso taurės mače prieš Madagaskaro rinktinę. Lemiamą trečią tašką komandai iškovojo jos lyderis Laurynas Grigelis, 6:4 7:6(6) 6:4 įveikęs pirmą Madagaskaro raketę Antso Rakotondramangą. Po šios dvikovos vykusiame susitikime madagaskariečiams dar pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet Žanas-Žakas Rakotohasy 6:3 4:6 6:2 įveikė Tomą Vaišę. „Žaidžiau neblogai, tačiau man tikrai nebuvo lengva. Varžovas greitai, žaidžia įvairiai ir protingai. Tai, kad jis neturi ATP reitingo, dar nieko nereiškia. Jis tiesiog nežaidžia turnyruose, kuriuose dalinami reitingo taškai. Tačiau pagal jo žaidimo lygį, manyčiau, jis galėtų drąsiai būti tarp 300 ir 500 ATP reitingo pozicijos. Vienintelė kiek silpnesnė jo žaidimo dalis - antras padavimas", - po susitikimo įspūdžiais dalinosi L. Grigelis. „Svarbiausia, kad pavyko iškovoti galutinę p

Vaikų "Raudonojo korto" varžybų rezultatai

2017-02-04

Vasario 4 dieną prieš Deviso taurės Europos/Afrikos zonos II grupės mačus Lietuva-Madagaskaras, vyko vaikų "Raudonojo korto varžybos. Mergaičių prizininkėmis tapo: I vieta - Mėta Karčemarskaitė; II vieta - Viktorija Česonytė; III vieta - Ugnė Vasiliauskaitė; Berniukų prizininkais tapo: I vieta - Garbrielius Ivanovas; II vieta - Nojus Poška; III vieta - Dominykas Grušas; Nugalėtojai žaidė dvejetus su Lietuvos Davis Cup rinktinės žaidėjais. Lentelės