Renginių kalendorius

Naujienos

Matas Vasiliauskas turnyro Norvegijoje čempionas!

2017-01-30

Norvegijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių "Stavanger open TE 16" turnyro finale susitiko du Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai - Matas Vasiliauskas ir Matas Bružas. Matas Vasiliauskas 6-4 6-1 nugalėjo Matą Bružą ir tapo turnyro nugalėtoju. Matas Bružas tapo turnyro vicečempionu. Julius Adomavičius su danu Carl Emil OVERBECK dalinasi 3/4 vietas. Dvejetų turnyre geriausiai pasirodė Juliaus Adomavičiaus ir Ugniaus Bičkauskio pora, vaikinai 3/4 vietas dalinasi su švedu Sven Filip LAFTMAN  ir anglu Thomas SMART. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Julius Adomavičius turnyro pusfinalyje Norvegijoje!

2017-01-26

Net trys mokyklos auklėtiniai - Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Julius Adomavičius, užtikrintai nukeliavo į pusfinalį Norvegijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių "Stavanger open TE 16" turnyre. Matas Vasiliauskas 6-2 6-2 ketvirtfinalyje nugalėjęs portugalą Bernardo Teixeira, pusfinalyje susitinka su treniruočių partneriu Juliumi Adomavičiumi, kuris ketvirtfinalyje 6-3 6-3 palaužė daną Tobias Bo Kudsk. Matas Bružas 6-4 6-3 laimėjo prieš Laurent Schroeder iš Liuksemburgo, pusfinalyje žais prieš daną Carl Emil Overbeck. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Mokyklos auklėtiniai "Stavanger open TE 16" turnyre

2017-01-25

Šią savaitę penkiolikmečiai mokyklos auklėtiniai - Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Julius Adomavičius, Evelina Vitekevičiūtė, Otilija Norkutė dalyvauja Norvegijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių "Stavanger open TE 16" turnyre. Vienetų pagrindinėse varžybose net trys mokyklos sportininkai pasiekė ketvirtfinalį. Matas Vasiliauskas 7-5 6-3 nugalėjo daną Marcus Gram Petersen, Matas Bružas 6-4 4-6 7-5 palaužė romuną Antoniu Aurel Tamas, Julius Adomavičius 6-2 6-2 laimėjo prieš daną Gustav Theilgaard. Merginos savo vienetų kovas baigė pirmajame rate, dvejetų ketvirtfinalyje Otilijos Norkutės ir Evelinos Vitkevičiūtės dvejetas 6-2 6-2 nusileido norvegių porai Anne Myhre ir Unn Helliesen  Ramsland. Vaikinų dvejetų turnyre Juliaus Adomavičiaus ir Ugniaus Bičkauskio pora 6-1 6-3 nugalėję danus Tobias Bo Kudsk ir Mads Tageen iškopė į pusfinalį, kur susitinka su lenkų dvejetu. Mato Bružo ir Mato Vasi