Tennis Star vaikų turnyro „Vasaros sezono atidarymas U7, U9, U10“ rezultatai

2016-05-09

Gegužės 7-8 dienomis mažieji mokyklos auklėtiniai vyko į Klaipėdą dalyvauti Tennis Star vaikų turnyre „Vasaros sezono atidarymas U7, U9, U10“. 7 m. ir jaunesnių grupėje visas varžoves nugalėjusi I vietą užėmė Atėnė Romencovaitė. Berniukų tarpe geriausiai sekėsi Maksimilijonui Saudargui, mažasis sportininkas laimėjo III vietą. 10 metų ir jaunesnių grupėje mokyklos auklėtinė Tėja Mikulytė užėmė II vietą. Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Matas Bružas ir Iveta Daujotaitė pakviesti į geriausių Europos žaidėjų rinktinę

2016-05-06

Šiemet po sėkmingų mokyklos auklėtinių - Mato Bružo (tren. Šarūnas Kulnys) ir Ivetos Daujotaitės (tren. Tomas Kirstukas) pasirodymų tarptautiniuose turnyruose, Tarptautinė teniso federacija (ITF) jaunuosius tenisininkus pakvietė į geriausių Europos žaidėjų rinktinę. Iveta Daujotaitė kartu su Europos 16 metų ir jaunesnių (U16) komanda Gegužės-Birželio mėnesiais vyks į du Europos teniso asociacijos 16 m. ir jaun. rengiamus turnyrus Italijoje ir į du Tarptautinės teniso federacijos 18 m. ir jaun. turnyrus Tunise. Matas Bružas kartu su Europos 14 metų ir jaunesnių (U14) rinktine Liepos-Rugpjūčio mėnesiais vyks į keturis Europos teniso asociacijos 14 m. ir jaun. 1 kategorijos turnyrus Vokietijoje ir Belgijoje. Sveikiname sportininkus ir jų trenerius bei linkime sėkmingų startų!