Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras

2016-01-07

Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyre "Toyota Cup", vaikinų vienetų pirmame rate Matas Vasiliauskas 7-6(3) 6-4 laimėjo prieš anglą Giacomo Revelli, antrame rate susitinka su baltarusu Taras Ignatiuk. Matas Bružas 6-0 1-6 6-2 nugalėjo rusą David Minnivaliev, antrame rate žais prieš suomį Oliver Saarinen. Edvinas Grigaitis 6-2 5-7 6-3 nugalėjo armėną Artur Soghoyan, antrame rate susitinka su baltarusu Aleksandr Kalinin. Vaikinų dvejetų turnyro antrame rate Matas Bružas poroje su Matu Vasiliausku susitinka su baltarusų dvejetu Daniil Kakhniuk ir Aleksandr Kalinin. Edvinas Grigaitis poroje su klaipėdiečiu Nikita Fiodorov antrame rate žais su armėno Artur Soghoyan ir lietuvio Justo Trainausko dvejetu. Merginų vienetų pirmame rate geriausiai sekėsi Evelinai Vitkevičiūtei. Mokyklos auklėtinė 6-4 6-1 nugalėjo rusę Dari Sakhanova ir antrame rate susitinka su gruzine Dalida Qadaria. Turnyro lentelės ir tvarkaraščiai Europos teniso asociaci

2016-01-04

Startavo Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras. Dalyvauja sportininkai iš 13 valstybių. Lietuvą atstovauja 17 tenisininkų, iš kurių 7 mokyklos auklėtiniai - Klaudija Bubelytė, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė, Ugnius Bičkauskis, Edvinas Grigaitis, Matas Vasiliauskas, Matas Bružas. Rytoj prasidės pagrindinis turnyras, kuriame iš anksto norą pareiškė dalyvauti sportininkai iš 13 valstybių. Varžybų tvarkaraščiai ir turnyrinės lentelės Europos teniso asociacijos tinklapyje.