Renginių kalendorius

Naujienos

Prasidėjo Toyota Cup 2019 turnyras

2019-01-07

Prasidėjo Toyota Cup 2019 turnyras
Sausio 5-13 dienomis teniso akademijoje vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 3 kategorijos turnyras Toyota Cup 2019. Jame varžosi 14 metų ir jaunesni sportininkai. Iš akademijos auklėtinių turnyre dalyvauja Haroldas Kulnys, Augustas V., Faustas K., Ignas B., Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Liepa Šataitė ir Gabrielė Rimkutė. Pirmieji susitikimai bus žaidžiami sausio 5 dieną. Susitikimų rezultatus sekti galima TE internetiniame puslapyje arba paspaudus čia.

Plačiau

Išrinkti ir padovanoti geriausi Šiaulių miesto sportininkai ir jų treneriai

2019-01-07

Išrinkti ir padovanoti geriausi Šiaulių miesto sportininkai ir jų treneriai
Gruodžio 28 dieną Šiaulių Dramos teatre buvo pagerbti  geriausi Šiaulių miesto sportininkai ir jų nusipelnę treneriai. Taip pat išdalintos nominacijos - kiekvienos sporto šakos atstovai išsirinko geriausią metų sportininką, kuris pasiekė aukščiausią sportinį rezultatą. Pagerbimo vakaro metu laureatai ir jų treneriai apdovanoti Šiaulių miesto savivaldybės įsteigtais prizais ir premijomis. Olimpinių sporto šakose teniso atstove išrinkta Iveta Daujotaitė. Už pasiekimus sporte nominacija „Jaunasis talentas“ skirta Klaudijai Bubelytei. Abi sportininkes treniruoja Šarūnas Kulnys.

Plačiau

Pagerbti geriausi akademijos metų sportininkai

2019-01-02

Pagerbti geriausi akademijos metų sportininkai
Gruodžio 20 dieną Šiaulių teniso akademija tradiciškai pagerbė ir apdovanojo geriausius akademijos metų sportininkus. Geriausi rezultatai rinkti atsižvelgiant į sportininkų turimus Lietuvos teniso sąjungos, Europos teniso asociacijos ir Tarptautinės teniso federacijos reitingus bei pasiekimus įvairiuose turnyruose. Apdovanotieji suskirstyti pagal amžiaus grupes. 12 metų ir jaunesnių grupėje geriausiais išrinkti Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Liepa Šataitė ir Gabrielė Rimkutė,14 metų ir jaunesnių grupėje - Tauras Mickus, Dominykas Stonkus ir Emilija Tverijonaitė, 16 metų ir jaunesnių grupėje - Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis, Klaudija Bubelytė ir Otilija Norkutė, 18 metų ir jaunesnių grupėje - Iveta Daujotaitė. Pagerbti ir sportininkų treneriai, be kurių darbo akademija negalėtų džiaugtis puikiais sportiniais pasiekimais.  

Plačiau