Renginių kalendorius

Naujienos

Dominykas Stonkus tapo dvejetų laimėtoju Lenkijoje

2018-05-14

Dominykas Stonkus tapo dvejetų laimėtoju Lenkijoje
 Gegužės 6-13 dienomis Lenkijoje vyko Opalenica Cup 2018. Jame dalyvavo du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai - Tauras Mickus ir Dominykas Stonkus.  Vienetų susitikimuose abu vaikinai iškrito po antrojo rato. Tauras Mickus 6:1, 6:1 nusileido lenkui Gabriel Matuszewski, Dominykas Stonkus - 6:2, 6:2 rusui Maxim Dontsov. Dvejetus Tauras Mickus žaidė su kitu lietuviu Edu Butvilu. Vaikinai pasiekė ketvirtfinalyje. Jame 6:4, 6:2 nusileido lenkams Maciej Kos ir Gabriel Matuszewski. Dominyko Stonkaus porininkas dvejetuose buvo vokietis Marc Majdandzic. Dvejetas įveikė visus varžovus ir finale 3:6, 7:5, 10:6 įveikę lenkus Maciej Kos ir Gabriel Matuszewski užėmė 1-ą vietą.

Plačiau

Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma

2018-05-11

Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma
 Gegužės 7-12 dienomis Maroke vykusiame Mediterranée Avenir turnyre dalyvavo šiaulietė Iveta Daujotaitė. Turnyras yra 1-osios kategorijos, todėl jame susirinko vieni iš pajėgiausių tenisininkų. Iveta Daujotaitė pasiekė trečiąjį ratą vienetuose ir ketvirtfinalį dvejetuose. Sportininkė atsisakė žaisti dėl traumos. Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė susitiko su Tuniso sportininke Sarah Lisa Aubertin, kurią įveikė 6:1, 6:2. Antrajame vienetų rate šiaulietė žaidė su brite Victoria Allen ir ją įveikė 6:2, 6:0. Tolimesniame rate Iveta Daujotaitė susitiko su turke Selin Ovunc, su kuria nebaigė žaisti susitikimo dėl traumos.   Dvejetus Iveta Daujotaitė žaidė poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmąsias varžoves marokietes Yasmine Kabbaj ir Chems Doha Zeghlouli įveikė 6:4, 5:7 (10:6). Antrajame rate lietuvės dvejetas rezultatu 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš lenkę Weronika Baszak ir italę Melania Delai. Kitos Ivetos Dau

Plačiau

Mokykloje lankėsi Šiaulių Jovaro progimnazijos mokiniai

2018-05-10

Mokykloje lankėsi Šiaulių Jovaro progimnazijos mokiniai
 Šiaulių teniso mokykla gegužės 10 dieną prisidėjo prie Šiaulių Jovaro progimnazijos organizuotos sporto šventės. Organizuota pusantros valandos pažintinė teniso treniruotė. Mokykloje apsilankė daugiau negu trisdešimt progimnazijos moksleivių. Su svečiais dirbo trys treneriai - Šarūnas Kulnys, Tomas Kirstukas ir Rasa Mažeikaitė. Paskirstę moksleivius į tris grupes treneriai juos supažindino su trumpa teorine teniso dalimi, pamokė, kaip tinkamai laikyti raketę ir kaip atmušti kamuoliuką. Po supažindinimo su pagrindais imtasi pratimų: atmušti kamuoliuką raketės rėmu, apsukti aplink save raketę su kamuoliuku, į tam tikras vietas permušti kamuoliuką ir kitų. Bendradarbiaujant su Šiaulių Jovaro progimnazija siekta ne tik supažindinti moksleivius su teniso sporto šaka, bet ir padidinti jų fizinį aktyvumą.  

Plačiau