Renginių kalendorius

Naujienos

Klaudijos Bubelytės triumfas ITF moterų vienetų turnyre Heraklione !!!

2023-12-04

BRAVO !!! Sekmadienį Heraklione (Graikija) finišavęs ITF serijos moterų teniso turnyras baigėsi akademijos atletės KLAUDIJOS BUBELYTĖS (WTA-746) triumfu !!! 20-metė sportininkė vienetų varžybų finale lygiai per valandą 6:3, 6:1 nugalėjo 18-metę rumunę Carmen Andreeą Hereą (WTA-1057) !!! K. Bubelytei atiteko 10 WTA vienetų reitingo taškų ! Ji šiemet laimėjo pirmą ITF moterų dvejetų turnyrą, o dabar tą patį padarė ir vienetuose ! Įskaičius pelnytus taškus, K.Bubelytė WTA vienetų reitinge kils apie 60 vietų į viršų !!!   Visą straipsnį galite rasti: https://www.sportas.lt/.../neitiketina-20-tasku-is-eiles...

Plačiau

Taisiia Konopko - "Riga Tennis Academy U9" teniso turnyro čempionė !!!

2023-12-04

Šaunuolė TAISIIA !!! Gruodžio 2 d. Rygoje "Riga Tennis Academy U9" teniso turnyre akademijos auklėtinė TAISIIA KONOPKO iškovojo I-ąją vietą !!!

Plačiau

Guoda Galdikaitė - III vietos laimėtoja Latvijoje vykusiame teniso turnyre !

2023-11-28

Sveikiname Šiaulių teniso akademijos auklėtinę GUODĄ GALDIKAITĘ iškovojus III-ąją vietą lapkričio 25 - 26 dienomis Latvijoje vykusiameteniso turnyre "TC Ādaži balvas izcīņa" !!!