LTS reitinginio 12 m. ir jaunesnių turnyro rezultatai

2013-05-06

Atgal

Gegužės 3-5 d. įvyko Lietuvos teniso sąjungos reitinginis jaunių 12 m. ir jaunesnių turnyras „Šiauliai Open“. Penki mokyklos auklėtiniai iškovojo prizines vietas: mergaičių vienetų turnyre pirmą vietą užėmė Austėja Choržauskaitė, mergaičių dvejetų turnyre Austėja Choržauskaitė poroje su Karolina Vitkevičiūte užėmė 3 vietą. Berniukų vienetų varžybose Edvinas Grigaitis užėmė 3 vietą. Berniukų dvejetų turnyre Matas Bružas poroje su panevežiečiu Matu Vasiliausku užėmė 1 vietą, o Edvinas Grigaitis poroje su vilniečiu Justu Trainausku iškovojo 3 vietą.