ITF jaunių turnyre Estijoje pagrindiniame turnyre startavo 5 auklėtiniai

2012-07-10

Atgal

Liepos 9-13 d. Taline vyksta ketvirtos kategorijos Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyras „11th AOTK TwigaCup“. Pagrindinio turnyro pirmame rate sėkmingai startavo keturi iš penkių mokyklos auklėtinių.
Vaikinų vienetų varžybose Mantas Bugailiškis (311 reit.) 6/2 6/3 įveikė estą Kert Kilumets (1800 reit.). Kvalifikacijos varžybas laimėjas Lukas Žvikas (nereit.) pagrindinių varžybų pirmajame rate 1/6 1/6 nusileido italui Marco Brugnerotto (1121 reit.).
Merginų varžybose Greta Kerėžaitė (1839 reit.) 6/2 6/0 įveikė baltarusę Ekateriną Gerachtchenko (nereit.). Turnyro favorite laikoma Agnė Čepelytė (355 reit.) įveikė rusę Anną Kholodnayą (nereit.). Karolina VItkevičiūtė (nereit.) 6/1 6/1 nugalėjo Ekateriną Nazarovą (1579 reit.).