Mokykloje teniso žaidėjai varžėsi Nereitinginiame suaugusių turnyre

2017-12-27

Atgal

Mokykloje teniso žaidėjai varžėsi Nereitinginiame suaugusių turnyre  Gruodžio 21–23 dienomis Šiauliuose vyko suaugusių nereitinginis tunryras Adiados taurė. Prieš didžiąsias metų šventes tensio mokyklos varžėsi 29 teniso žaidėjai. Kovos vyko trijose grupėse – vyrų ir merginų vienetuose, vyrų dvejetuose. Laimėtojai apdovanoti piniginiais ir rėmėjų prizais.

Vyrų vienetų grupėje visus 24 varžovus įveikė ir nugalėtoju tapo kaunietis Simonas Žukauskas. Jam po įtemptos kovos finale rezultatu 6:7 (5), 6:4, 7:6 (6) Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Tomas Vaišė. 3-ią vietą vyrų vienetų grupėje užėmė vilnietis Simas Malakauskas. Mažajame finale 6:4, 7:6 (4) jis įveikė šiaulietį Domantą Šakinį.

Vyrų dvejetų grupėje nugalėtojais tapo šiauliečių Tomo Vaišės ir Domato Šakinio dvejetas. Dvejetų finale jie 6:3, 6:4 įveikė kaunietį Simą Žukauską ir klaipėdietį Gytį Lapinską.

Merginų vienetų grupėje dominavo šiaulietės, jos išsidalino prizines vietas. Susumavus laimėtus ir pralaimėtus setus grupės nugalėtoja tapo Iveta Daujotaitė, 2-ą vietą užėmė Klaudija Bubelytė, 3-ią vietą  - Emilija Tverojonaitė.

Turnyro lenteles galima rasti čia:vyrų vienetų,vyrų dvejetų, merginų.