Atvirose 14 m. ir jaunesnių pirmenybėse - šiauliečių pergalės

2018-04-03

Atgal

Prieš Velykas Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių 14 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose iš viso dalyvavo 33 tenisininkai. Iš jų net 17 tenisininkų šiauliečiai: Liepa Šataitė, Gabrielė Rimkutė, Emilija Pranytė, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Tauras Mickus, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Rojus Gruzdas, Adomas Gedrimas, Justas Kurapkis, Haroldas Kulnys, Karolis Kudžma, Emilis Baltrimaitis, Ignas Balčiūnas, Dominykas Drulia, Dominykas Stonkus.

Vaikinų grupės vienetuose dalyvavo 20 sportininkų. Grupės 1-os vietos laimėtoju tapo Dominykas Stonkus. Jo varžovas, kitas Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Tauras Mickus, finale žaisti atsisakė dėl ligos. Mažajame finale 3-ią vietą užėmė Haroldas Kulnys. Jis 6:3, 6:4 įveikė klaipėdietį Beną Uldukį. Faustas Kuliušas užėmė 5- vietą, Emilis Baltrimaitis - 6-ą, Adomas Gedrimas - 7-ą, Ignas Balčiūnas - 8-ą, Augustas Vasiliauskas - 9-ą, Dominykas Drulia - 10-ą. 13-16 vietas su kitais žaidėjais dalijasi Karolis Kudžma, o 19-20 vietas su kitu sportininku dalinasi Justas Kurapkis.

Dvejetuose nugalėtojais tapo Dominykas Stonkus ir Dominykas Drulia. Jie 6:2, 6:2 įveikė varžovus vilniečius Tomą Motiejūną ir Roką Lisauską. 3-ią vietą dvejetuose užėmė Faustas Kuliušas ir Emilis Baltrimaitis, 6:3, 6:1 įveikę vilnietį Julių Jasinską ir šiaulietį Karolį Kudžmą.

Merginų grupės vienetuose dalyvavo 13 sportininkių. Grupės nugalėtoja tapo šiaulietė Liepa Šataitė. Ji finale 6:3, 6:3 įveikė kitą šiaulietę Emiliją Pranytę. Tėja Mikulytė užėmė 6-ą vietą, Gabrielė Rimkutė - 7-ą, Meda Nainytė su kita sportininke dalinasi 11-12 vietas.

Merginų dvejetuose vilnietė Andrėja Gagilaitė ir šiaulietė Liepa Šataitė 6:3,6:3 įveikė vilnietę Gabrielę Strolytę ir šiaulietę Emiliją Pranytę. 3-ią vietą užėmė Tėja Mikulytė ir Gabrielė Rimkutė, jų varžovės atsisakė žaisti.