Wow Air Open turnyras Islandijoje šiauliečiams buvo sėkmingas

2018-04-08

Atgal

Balandžio 02-08 dienomis Islandijos Kopavoguro mieste vyko U16 3 kategorijos turnyras Wow Air Open. Jame dalyvauja 4 šiauliečiai: Ugnius Bičkauskis, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė ir Klaudija Bubelytė. Šiauliečiai žadė turnyro vienetų ir dvejetų finaluose.

Ugnius Bičkauskis vienetuose iškrito antrame rate 6:3, 6:1 nusileidęs latviui Hansui Peteriui Kaufmannui, o dvejetuose pasiekė finalą. Poroje su rusu Richardu Pinchevskiu finale susitiko su latviu Hansu Peteriu Kaufmannu ir ispanu Inaki Montes-de la Torre. Varžovai buvo stipresni rezultatu 6:1, 6:2. Ugnius Bičkauskis dvejetuose užėmė 2-ą vietą.

Otilija Norkutė vienetų susitikimuose antrame rate pripažino varžovės lenkės Martynos Zarembos pranašumą 4:6, 6:2, 6:4, dvejetuose žaidė finale. Ji ir porininkė Uma Bakaitytė susitiko su kitomis šiaulietėmis Klaudija Bubelyte ir Emilija Tverijonaite. Lietuviškame turnyro finale 6:4, 4:6, 10:7 laimėjo Klaudijos Bubelytės ir Emilijos Tverijonaitės dvejetas.

Emilija Tverijonaitė vienetų pusfinalyje 6:4, 6:0 nusileido Klaudijai Bubelytei, kuri žaidė finaliniame vienetų susitikime. Klaudijos Bubelytės varžovė buvo estė Elisabeth Iila, ją šiaulietė įveikė 6:4, 6:1 ir iškovojo 1-ą vietą.