Oranžinio korto varžybose - gausus šiauliečių būrys

2018-05-14

Atgal

Gegužės 12-13 dienomis mokykloje vyko U7 ir U9 vaikų Oranžinio korto varžybos. Jose dalyvavo nemažas būrys šiauliečių sportinininkų - Arnas Viktoravičius, Roneta Kačinskaitė, Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarskaitė, Estera Sinušaitė, Aretas Sipavičius, Rapolas Pretkelis, Maksimilijonas Saudargas, Aleksandras Saudargas, Marija Buivytė ir Meda Kurmanskytė. Prizininkais tapo Marija Buivytė, Meda Kurmanskytė, Maksimilijonas Saudargas, Luknė Vaitkevičiūtė ir Mėta Karčemarskaitė.

U7 mergaičių grupėke žaidė Marija Buivytė ir Meda Kurmanskaitė. Susumavus žaistų mačų rezultatus paaiškėjo, kad sportininkės atitinkamai užėmė 2-ą ir 3-ią vietas.

U9 mergaičių grupėje varžėsi Rusnė Donėlaitė, Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarksitė ir Estera Sinušaitė. Grupės finale Mėta Karčemarskaitė žaidė su Mėta Grimalytę, kuriai nusileido 4:1, 4:1 ir užėmė 2-ą vietą. Mažajame grupės finale Luknė Vaitkevičiūtė 4:1, 1:4, 10:4 įveikė Izabelę Skietrytę ir užėmė 3-ią vietą. Grupėje Estera Sinušaitė užėmė 5-ą, Roneta Kačinskaitė 6-ą, Ugnė Vasiliauskaitė 7-ą, Rusnė Donėlaitė 9-ą vietas.

U9 berniukų grupėje žaidė Arnas Viktoravičius, Aretas Sipavičius, Rapolas Pretkelis, Aleksandras Saudargas ir Maksimilijonas Saudargas. Grupės nugalėtoju tapo ir 1-ą vietą  užėmė Maksimilijonas Saudargas. Jis 4:0, 4:1 įveikė Marsel Drimalovskij. Arnas Viktoravičius užėmė 10-ą, Rapolas Pretkelis su kitu sportininku dalinasi 11-12-ą, o Aretas Sipavičius ir Aleksandras Saudargas su kitais dalinasi 13-16-ą vietas.