Įvyko tradicinė mokyklos šventė “Teniso diena”

2012-10-07

Atgal

Spalio 6 dieną įvyko kasmetinė tradicinė 8-oji Teniso mokyklos šventė „Teniso diena“. Tradiciškai įvyko vaikų ir sportininkų tėvelių, artimųjų ar draugų dvejetų mini teniso varžybos.
   Mini teniso dvejetų varžybos vyko dviejuose grupėse - vaikų iki 10 m. su suaugusiu ir vaikų nuo 11 metų su suaugusiu. Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo Domantas Šakinis ir Jurijus Gamzin, antrą vietą iškovojo Kristupas ir Vaidotas Mikoliūnai, trečią vietą užėmė Ieva ir Edvinas Čeilutkai. Jaunesniųjų grupėje nenugalimi buvo Emilija ir Arvydas Tverijonai, antrą vietą iškovojo Klaudija ir Norbertas Bubeliai, trečioji vieta atiteko Viliaus ir Astos Gaubų porai.
Šventės metu taip pat įvyko vaikų teniso estafetės bei nemokama loterija visiems dalyviams.