Tennis'10 Palanga Open 2018 - mažųjų tenisininkų pergalės

2018-06-18

Atgal

15-16 dienomis Palangoje vyko vaikų vasaros teniso turnyrų Super Viva Cup 2018 turas Tennis'10 Palanga Open 2018 teniso turnyras. Jame varžėsi 9 metų ir jaunesni tenisininkai. Turnyrę dalyvavę šiauliečiai: Luknė V., Ugnė V., Roneta K., Mėta K., Rusnė D., Arnas V. ir Aretas S. Tenisininkai iš turnyro tuščiomis negrįžo.

Mergaičių grupės vienetų finale varžėsi Ugnė V. ir latvė Paula G. Rezultatu 4:0, 4:0 laimėjo latvė, o Ugnei V. atiteko 2-a vieta. Kitai šiaulietei, Mėtai K., pritrūko vienos pergalės iki 3-ios vietos. Mėta K. mažajame finale 4:1, 4:2 sužaidė su vilniete Izabele S. ir užėmė 4-ą vietą.
Grupės dvejetus Luknė V. žaidė su Roneta K., o Ugnė V. su Rusne D. Pirmasis mergaičių dvejetas žaidė finale ir 3:1, 3:1 nusileido kaunietėms Andželikai R., Izabelei S. Šiaukiečių dvejetui atiteko 2-a vieta.

Berniukų vienetų mažajame finale žaidęs Arnas V. varžovą klaipėdietį Marsel D. įveikė rezultatu 4:0, 4:1 ir užėmė 3-ią vietą.