Trys tenisininkai tapo prizininkais Šalnos taurėje

2018-08-29

Atgal

24-26 dienomis Klaipėdoje vyko U7, U9, U10 vaikų amžiaus grupių teniso turnyras Šalnos taurė. Jame žaidė Rusnė Donėlaitė, Mėta Karčemarskaitė, Estera Sinušaitė, Roneta Kačinaskaitė, Luknė Vaitkevičiūtė ir  Arnas Viktoravičius. Trys tenisininkai užėmė prizines vietas.

U9 mergaičių grupėje žaidė R. Kačinskaitė, L. Vaitkevičiūtė ir R. Donėlaitė. Pastaroji grupės mažajame finale 10:2 įveikė R. Kačinskaitę ir užėmė 3-ią vietą. L. Vitkevičiūtė užėmė 5-ą vietą.

U9 berniukų grupėje pagal surinktų taškų skaičiavimo sistemą A. Viktoravičius užėmė 3-ią vietą.

U10 mergaičių grupėje žaidė E. Sinušaitė ir M. Karčemarskaitė. Pastaroji finale 4:0, 4:0 nusileido Aleksandrai Sheshnevai ir užėmė 2-ą vietą. E. Sinušaitė grupėje užėmė 7-ą vietą.