Klaudijos Bubelytės ir Emilijos Tverijonaitės laimėjimai Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionate

2019-05-06

Atgal

Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas startavo gegužės 3-6 d. vykusiu 16 m. ir jaunesnių čempionatu. Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų jame dalyvavo Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė (treneris Romas Galdikas), Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas), Ignas Balčiūnas, Tauras Mickus, Dominykas Stonkus, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė) ir Klaudija Bubelytė (treneris Šarūnas Kulnys).

Merginų grupės vienetų finale susitiko dvi šiaulietės - K. Bubelytė ir E. Tverijonaitė. Rezultatu 6:3, 6:1 laimėjo ir čempione tapo K. Bubelytė. E. Tverijonaitė užėmė 2-ą vietą. L. Šataitė užėmė 7-ą, T. Mikulytė - 8-ą, G. Rimkutė - 12-ą, M. Nainytė - 16-ą vietą.
Dvejetų finale K. Bubelytės ir vilnietės Patricijos Paukštytės dvejetas 6:2, 6:4 įveikė Umą Bakaitytę (Kauno teniso mokykla) ir Smiltę Bakytę (Kauno teniso klubas Ąžuolynas). E. Tverijonaitė ir Meda Reimorytė (Vilniaus teniso akademija) 6:2, 6:1 įveikusios kaunietes Simoną Legačinskaitę ir Narutę Mazurkevičiūtę užėmė 3-ią vietą.
G. Rimkutė ir vilnietė Sanrda Eglinskaitė ketvirtfinalyje 6:1, 6:0 nusileido U. Bakaitytei ir S. Bakytei. T. Mikulytė ir M. Nainytė pirmame dvejetų rate 7:5, 6:2 nusileido Gabrielei Strolytei (Vilniaus teniso akademija) ir Ugnei Benkunskaitei (ŠIlutės lauko teniso klubas Verdena).

Vaikinų vienetuose D. Stonkus žaidė mažajame finale, 7:5, 5:7, 6:3 nusileidęs klaipėdiečiui Edui Butvilui užėmė 4-ą vietą. F. Kuliušas užėmė 5-ą, T. Mickus - 8-ą, H. Kulnys - 9-ą, A. Vasiliauskas - 14-ą, I. Balčiūnas ir D. Drulia - 19-20 A. Gedrimas - 25-32 vietą.
Dvejetų finale D. Stonkaus ir Ainius Sabaliauskas (Vilniaus teniso akademija) 7:5, 7:5 nusileido E. Butvilui ir Pijui Vaitiekūnui (G. Sabeckio teniso mokykla). Dėl 3-ios vietos žaidę A. Gedrimas ir F. Kuliušas 6:3, 6:2 nusileido vilniečiui Joriui Dusevičiui bei klaipėdiečiui Nojui Poškai ir užėmė 4-ą vietą. I. Balčiūnas ir H. Kulnys dvejetų ketvirtfinalyje 7:6 (5), 6:1 nusileido A. Gedrimui ir F. Kuliušui. D. Drulia ir A. Vasiliauskas pirmame dvejetų rate 5:7, 6:4, 10:7 nusileido Tomui Motiejūnui (Vilniaus teniso akademija) ir Artūrui Krinickiui (Teniso lyga LT).