Renginių kalendorius

Naujienos

Lietuvos keturiolikmečių čempionate 7 šiaulieičiai tapo prizininkais

2019-06-03

Birželio 1-4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos keturiolikmečių teniso čempionatas. Jame dalyvavo Rojus Gruzdas, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė (Romas Galdikas), Ignas Balčiūnas, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia (Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė (Tomas Kirstukas). Septyni šiauliečiai tapo prizininkais. Vaikinų vienetų finale žaidė H. Kulnys. Jis 6:0, 6:2 nusileido Juliui Augūnui (Žalgirio teniso akademija) ir užėmė 2-ą vietą. Susitikimą dėl 3-ios vietos laimėjo F. Kuliušas, jis 6:2, 6:2 įveikė Beną Uldukį (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star). Bendroje lentelėje A. Vasiliauskas užėmė 7-ą, A. Gedrimas - 9-ą, D.Drulia - 13-ą, I. Balčiūnas - 17-ą, R. Gruzdas - 21-22-ą vietas. Stirpiausias vaikinų dvejetas - F. Kuliušas ir J. Augūnas. Dvejetas finale 6:2, 6:1 įveikė A. Gedrimą ir B. Uldukį. H. Kulnio ir D. Drulios dvejetas užėmė 3-ią vietą, 6:3, 7:6 (5) į

Plačiau

Dominykas Stonkus - dvejetų nugalėtojas Ukrainoje

2019-05-20

Gegužės 11-17 d. Ukrainoje Dominykas Stonkus (trenerė Rita Romencovienė) žaidė Europos teniso asociacijos 3 kategorijos turnyre Kinetic Cup by Dunlop. Jame D. Stonkus laimėjo dvejetų turnyrą, o vienetuose pasiekė ketvirtfinalį. Sportininko dvejetų porininkas buvo Edas Butvilas (Baltic Tennis Club). Dvejetas į finalą pateko pusfinalyje be žaidimo laimėję prieš ukrainiečius Oleksandrą Gurievą ir Kostiantyną Mantachą. Finale lietuviai žaidė su ukrainiečiais Eskanderiu Guryevu ir Ivanu Kremenchtskyiu. Juos įveikę 6:7 (5), 6:4, 13:11 laimėjo dvejetų turnyrą ir užėmė 1-ą vietą. Vienetuose D. Stonkus pirmame rate 6:1, 6:0 įveikė ukrainietį Tymurą Bieldiuginą, antrame rate - 7:5, 7:5 ukrainietį Maratą Khizriievą. Ketvirtfinalyje D. Stonkus 5:7, 7:5, 6:0 nusileido ukrainiečiui Andrii Zimnokhui.

Plačiau

Mažieji tenisininkai - nugalėtojai Vilniuje

2019-05-20

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos taurės turnyras. Jame U7 grupėje žaidė Gediminas Glazauskas (treneris Romas Galdikas) ir Gabrielius Gedminas (trenerė Rasa Mažeikaitė), U9 grupėje - Arnas Viktoravčius ir  Luknė Vaitkevičiūtė (treneris Romas Galdikas). Pastarieji tapo savo grupių nugalėtojais. U7 berniuai buvo suskirtsyti į 4 pogrupius. G. Glazauskas žaidė A pogrupyje, G. Gedminas - B pogrupyje.Susitikimų dalyviai paaiškėjo susumavus grupinių ir atskirų susitikimų rezultatus.  U9 berniukų grupėje žaidęs A. Viktoravičius tapo jos nugalėtoju. Finale sportininkas 5:3, 4:0 įveikė Marsel Drimalovskij (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star). U9 Mergaičių grupėje laimėtoja tapo taip pat Šiaulių teniso akademijos sportininkė. Ji finale 4:1, 4:0 įveikė Izabelę Zavackaitę (Vilniaus teniso akademija).