Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių teniso mokyklos sportininkų rezultatai Toyota Cup 2018 turnyre

2018-01-15

Šiaulių teniso mokyklos sportininkų rezultatai Toyota Cup 2018 turnyre
 Sausio 6-13 d. mokykloje vykusiame 2 kategorijos Toyota Cup 2018 U14 turnyre iš viso dalyvavo 7 mokyklos sportininkai: Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Emilija Pranytė, Liepa Šataitė, Emilija Tverijonaitė. Dar du tenisininkai - Adomas Gedrimas ir Faustas Kuliušas -  žaidė tik dvejetų turnyruose. Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus savo grupėje iškrito antrame rate. Dominykas Stonkus 6:1, 6:4 nusileido rusui Grigoriui Shebekinui, o Tauras Mickus 7:5, 6:1 nusileido lenkui Gabrieliui Matuszewskiui. Emilija Pranytė ir Liepa Šataitė neįveikė savo pirmųjų varžovių ir turnyrą tęsė dvejetuose. Rezultatu 1:6, 6:1, 6:2 Emilija Pranytė turėjo pripažinti lenkės Zuzannos Jeschkes pranašumą, Liepa Šataitė 6:2, 6:1 nusileido čekei Luciei Ivanovai. Emilija Tverijonaitė antrame vienetų susitikimų rate 6:2, 6:4 pripažino estės Elisabethos Illos pranašumą. Tik turnyro dvejetuose žaidę Adomas Gedrimas ir Faustas Kuliušas pi

Plačiau

Toyota Cup 2018 vienetuose nugalėjo lietuvė ir lenkas

2018-01-13

Toyota Cup 2018 vienetuose nugalėjo lietuvė ir lenkas
 Sausio 13 d. mokykloje vyko Toyota Cup 2018 turnyro merginų ir vaikinų vienetų finalai. Tokiu pat rezultatu varžovus nugalėję Patricija Paukštytė ir Filipas Pieczonka tapo nugalėtojais. Merginų grupės finalas buvo lietuviškas - jame žaidė vilnietė Patricija Paukštytė ir kaunietė Uma Bakaitytė. Merginos nugalėtoją išsiaiškino dviejų setų kovoje. Patricija Paukštytė rezultatu 6:2, 6:1 įveikė varžovę. Vaikinų grupėje nugalėtoją aiškinosi baltarusis Savelis Rachalouskis ir lenkas Filipas Pieczonka. Rezultatu 6:1, 6:2 laimėjo lenkas. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir atminimo prizais. Daugiau informacijos apie turnyrą ir jo rezultatus galima rasti Tennis Europe asociacijospuslapyje.

Plačiau

Du mokyklos sportininkai žaidė EuroElite ITF Junior Malmö Open turnyre

2018-01-11

Du mokyklos sportininkai žaidė EuroElite ITF Junior Malmö Open turnyre
 Sausio 8-13 dienomis Matas Vasiliauskas ir Iveta Daujotaitė žaidė EuroElite ITF Junior Malmo Open turnyre Švedijoje. Turnyre iš viso dalyvauja 48 vaikinai ir 32 merginos. Abu mokyklos sportininkai vienetų susitikmuose varžovams nusileido pirmame rate, o dvejetų susitikimuose - antrame rate. Matas Vasiliauskas turnyrą pradėjo vienetų susitikimu su švedu Rikardu Raadu ir po trijų setų mačo turėjo pripinti varžovo pranašumą rezultatu 6:4, 4:6, 6:1. Iveta Daujotaitė 7:6 (4), 7:5 nusileido brietei Ameliai Bissettai. Mato Vasiliausko ir latvio Rudolfo Aksenokso dvejetas iš karto pateko į antrą dvejetų ratą. Jame susitiko su švedais Oliveriu Dunne ir Emiliu Westling, kuriems nusileido 6:4, 7:6 (7). Iveta Daujotaitė ir rusė Maria Bondarenko 6:0, 6:1 įveikė švedes Klarą Nelanderą ir Emilią Valentinssoną. Kitame rate šiaulietės dvejetas 6:2, 6:1 nusileido britėms Mariai Budinai ir Erinai Richardson.

Plačiau