Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Mokyklos sportininkai dalyvavo turnyruose Vilniuje ir Kipre

2017-10-23

Spalio 20 – 22 dienomis Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos taurės turnyras. Jame dalyvavo Arnas Vasiliauskas, Ugnė Vasiliauskaitė ir Guoda Kubickaitė. U9 berniukų grupėje Arnas Vasiliauskas iš karto pateko į antrąjį varžybų ratą, kuriame 4:0, 4:0 nusileido Alvijui Klupšai. U9 mergaičių grupėje Ugnė Vasiliauskaitė pirmajame susitikime 4:0, 4:0 nusileido Martai Krukauskaitei. U10 mergaičių grupėje Guoda Kubickaitė pirmajame rate 4:1, 4:1 įveikė varžovę Viltę Daukantaitę, antrame rate 4:0, 4:0 įveikė Mirian Rozenstoką. Trečiame rate 4:1, 4:1 nusileido Dianai Kaibarai.

Plačiau

Penki mokyklos sportininkai Klaipėdoje tapo laimėtojais

2017-10-17

Klaipėdos Calsberg arenoje spalio 14 – 15 dienomis vyko U14, U12 reitinginis Klaipėdos teniso akademijos turnyras. Jame dalyvavo Dominykas Drulia, Augustas Vasiliauskas, Emilija Pranytė, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Urtė Danielaitytė, Elinga Jurgaitytė, Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Adomas Gedrimas, Faustas Kuliušas, Liepa Šataitė. Geriausiai sekėsi Dominykui Stonkui, Taurui Mickui, Augustui Vasiliauskui, Emilijai Pranytei ir Liepai Šataitei. U14 vaikinų grupėje Dominykas Stonkus tapo vicečempionu. Finale jis 6:2, 6:2 nusileido Edui Butvilui. Kitas mokyklos sportininkas Tauras Mickus toje pačioje grupėje iškovojo 3-ią vietą. Mažajame finale jis 6:1, 6:1 įveikė Beną Uldukį. U14 merginų grupėje vicečempione tapo Emilija Pranytė, finale po trijų setų kovos 6:4, 6:7, 10:4 nusileido Umai Bakaitytei. Liepa Šataitė mače dėl 3-ios ir 4-os vietos 3:6, 6:3, 10:3 įveikė Aistę Daugytę ir užėmė 3-ią v

Plačiau

Treneriai dalyvauja Pasaulinėje teniso trenerių konferencijoje

2017-10-12

Du mokyklos treneriai, Rita Romencovienė ir Šarūnas Kulnys, dalyvauja Bulgarijoje (Sofijos mieste) spalio 11 -14 dienomis vykstančioje Pasaulinėje teniso trenerių konferencijoje. Ši konferencija šiemet vyksta jau 20 kartą. 2015 metais joje dalyvavo daugiau nei 640 teniso trenerių iš 99 pasaulio šalių. Šių metų konferencija truks 4 dienas. Jos metu bus pristatoma ir apžvelgiama naujausia moksliškai pagrįsta medžiaga apie tenisininkų ugdymą ir treniravimą nuo pradmenų iki profesonalaus lygio.Visa dėstoma medžiaga perteikiama tiek teoriškai, tiek praktiškai. Daugiau informacijos apie konferenciją galima rasti oficialiame tinklalapyje: http://en.coaching.itftennis.com/home.aspx