Rusnė Donėlaitė tapo Klaipėdoje vykusio turnyro nugalėtoja!

2017-08-28

Rugpjūčio 25–27 dienomis Klaipėdoje vyko atviras vaikų turnyras „Vasaros sezono uždarymas U7, U9, U10“. Jame dalyvavo Rusnė Donėlaitė ir Matas Kurmanskis Mergaičių U7 grupėje Rusnė Donėlaitė be didelio vargo įveikė visas priešininkes. Šiek tiek sunkesnė buvo finalinė kova su VŠĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubo „Tennis Star“ auklėtine Aleksandra Anilionyte. Išsiaiškinti turnyro nugalėtojai prireikė trijų setų kovos. Rezultatu 7:6, 6:7, 7:2 Rusnė Donėlaitė įveikė varžovę ir iškovojo I-ąją vietą.

Startavo tarptautinis Šiauliai Mayor's Cup turnyras

2017-08-28

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 2 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vykstančiame tarptautiniame turnyre Šiauliai Mayor‘s Cup startavo septyni mokyklos sportininkai. Po pirmosios dienos kovą turnyre tęsia 3 sportininkai. Ugnius Bičkauskis turnyrą pradėjo susitikimu su baltarusiu Daniilu Khitrou, kuriam nusileido 6:0, 6:2. Domantas Šakinis pirmame rate be didelio vargo įveikė rusą Nikitą Sadiliną 6:2, 6:2. Kitame rate Domantas Šakinis susitinka su baltarusiu Artsiomu Bardzinu. Augustas Onaitis taip pat įveikė savo pirmąjį turnyro varžovą. Po įtemptos trijų setų kovos estas Johannesas Seemanas turėjo pripažinti mokyklos auklėtinio pranašumą rezultatu 3:6, 6:3, 7:6 (5). Augustas Onaitis kitą susitikimą žais su rusu Igoriu Shroliku. Julius Adomavičius dar laukia susitikimas su pirmuoju turnyro varžovu – švedu Roniu Mikaeliu Hietarantu. Mačo nugalėtojo kitame rate laukia rusas Egoris Novikovas. Iveta Daujotaitė turnyrą pradėjo susiti

Mokiniai dalyvavo jubiliejiniame Riga Open U18 turnyre

2017-08-25

Rugpjūčio 22–26 dienomis Latvijoje vyksta jubiliejinis Riga Open U18 turnyras. Pagrindiniame turnyre dalyvavo Matas Bružas, Domantas Šakinis, Iveta Daujotaitė ir Matas Vasiliauskas. Matas Bružas turnyrą pradėjo susitikimu su lenku Tomaszu Dudeku, kuriam nusileido 6:3, 6:1. Domantas Šakinis žaidė su baltarusiu Artsiomu Bardzinu ir įrodė savo pranašumą rezultatu 6:1, 7:5. Antrajame rate mokyklos auklėtinis nusileido danui Sebastianui Grundtvigui 6:1, 6:2. Iš karto į pagrindinį turnyrą patekusi Iveta Daujotaitė turnyrą pradėjo susitikimu su latve Anna Jakovleva, kurią įveikė 6:4, 6:3. Antrąjį susitikimą Iveta Daujotaitė žaidė su latve Patricija Spaka, kuriai nusileido 6:1, 6:1. Mokyklos auklėtiniai taip pat dalyvavo dvejetų susitikimuose. Domanto Šakinio ir Simono Žukausko dvejetas po itin įtemptos kovos nusileido latviams Robertui Grinvaldui ir Karliui Ozoliniui 4:6, 6:4 (10:5). Matas Vasiliauskas ir Matas Bružas po daug pastangų pareikalavusi